Nestihly jste přijít na sraz čtenářek Ženy-in? Máte rády výlety do přírody? Chcete se vidět s kamarádkami z webu? Nevíte, co budete dělat v sobotu 15. června? Tak si napište do kalendáře červeným fixem: „Pochod Ženy-in!“. :-)
Už jsme ho tak trochu avizovali ve srazovém auditoriu, ale vy jste určitě zvědavé na další podrobnosti. Takže: Jedná se o pochod velmi rekreační, tudíž s sebou můžete směle vzít i děti všeho věku (včetně kočárků), psy, kočky, babičky a v případě nezbytné potřeby i partnery.
Začátek pochodu je naplánován cca na desátou ráno ve středočeské osadě Srbsko na Karlštejnsku. Kdo pojede z Prahy, může využít k dopravě vlak, který vyráží z Hlavního nádraží v 8.11 hodin (tento vlak je nízkopodlažní, tedy vhodný i pro kočárky). Někomu možná bude vyhovovat lépe zastávka téhož vlaku Nádraží Smíchov (odjezd v 8.20). Pak se pokračuje přes Všenory, Dobřichovice, Zadní Třebáň a Karlštejn. Hned další zastávka je Srbsko, kde má vlak příjezd minutu před devátou. Do Srbska se můžete dostat samozřejmě také vlakem z druhé strany (od Berouna) nebo se nechat dovézt laskavým manželem na místo autem. Každopádně, až uvidíte na nádraží podivnou hlaholící skupinku žen, dětí a kočárků, budete vědět, že jste mezi svými. :-)
Na pochod se vydáme po žluté značce směrem na Karlštejn, jehož vlastní návštěvu přenecháme zahraničním turistům a spokojíme se s výhledem z cimbuří. Ve 12.30 je sraz na nádvoří, když se někdo zatoulá. :-) Pak pokračujeme směr Zadní Třebáň, protože teprve tam je cíl naší cesty. Tím cílem je OSTROV, který je vyhledáván místními, chataři i výletníky, protože je na něm vše, co potřebujete pro pořádný piknik. Kdo nebude mít s sebou řízky, může si dát oběd a pivo v místní výletní restauraci, dětičky si mohou pohrát na hřišti s pískovištěm a prolejzačkami, v případě hezkého počasí je k dispozici písečná pláž a osvěživá Berounka...

Partnerem tohoto pochodu je Rykä, vyhlášená značka dámské sportovní obuvi. Všechny členky redakce budou pochodovat právě v botách Rykä, stejně jako výherkyně naší "botové" soutěže z minulého týdne, které byly k účasti na pochod exkluzivně pozvány.

Bližší informace o vlakovém spojení do Srbska najdete zde.
Reklama