Nezáleží na tom, zda jste plavcem-závodníkem, který je ve vodě víc než na suchu, nebo pravidelně plavete pro lepší kondici či vás zkrátka jen baví ráchat se v bazénu. :-) V každém případě potřebujete ještě něco víc, než pohodlné a pěkné plavky, potřebujete totiž kvalitní plavecké brýle!
Například takové, jaké má ve své letošní kolekci Arena – navržené pro všechny typy plavců od závodníků, přes rekreační plavce až po děti. Plavecké brýle Arena se dělí do následujících skupin: Racing, Racer-Training, Training, Leisure a Junior. Všichni si ale mohou být jisti tím, že brýle této značky dobře padnou a těsní, zajišťují dobré vidění a nedráždí pokožku. Brýle podléhají náročným testům, které zjišťují jejich užitné vlastnosti a jejich vliv i na tu nejcitlivější alergickou pokožku. Materiály použité na výrobu těsnění jsou hypoalergenní.
Co je pro plavecké brýle Arena typické? Jsou vyrobeny tak, aby splňovaly náročné požadavky plavců na pohodlí, ale také na vzhled. Jsou vyrobeny v mnoha barevných modifikacích a všechny mají společné tyto znaky – pohodlné nošení bez otlaků na hlavě nebo na nose, vysoká vodotěsnost, hydrodynamický tvar, nerozbitné čočky s UV filtrem, které jsou buď v různých barevných variantách nebo mohou být samozabarvovací podle intenzity světla, brýle se nezamlžují a některé jsou konstruovány tak, že umožňují i periferní vidění.

Chcete vyhrát plavecké brýle Arena? Zúčastněte se naší nové soutěže, která probíhá v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama