Chcete se letos v bazénu, v řece nebo v moři cítit jako ryba ve vodě? Toužíte po plavkách, které budou vaší druhou kůží? Ať už holdujete vodním sportům jako závodník, nebo jsou pro vás plavky spíš metodou, jak předvést na pláži dokonalé tělo, určitě si vyberete to své v nabídce plavek Arena. A co víc – tato značka nabízí také sportovně laděnou kolekci pro muže a také pestrou směsici nápadů pro děti.
Díky stále dokonalejším materiálům mají tyto plavky vynikající užitné vlastnosti - jsou pružné, lehké, pohodlné a odolné, umožňují svobodný pohyb, dobře schnou a nadto ještě velmi pěkně vypadají.
Jejich fazóny a vzory lichotí postavě a odrážejí současné módní trendy. Co do barev a vzorů se návrháři nejvíce „vyřádili“ na plavkách z dámské kolekce Leisure a Active, stejně jako u dívčích plavek. Najdete zde plavky připomínající jeansový styl, ale také květinové a naivní vzory, moderní proužky či jednolité svěží barvy. Pánské a chlapecké plavky zase především respektují požadavky plavců na pohodlí, nejčastěji jsou v tmavších odstínech modré, zelené a černé nebo v decentních vzorech. Řada High Tech a Competition je určena pro vrcholové závodníky a sportovce tělem i duší, a to z řad žen i mužů, je vyrobena z těch nejdokonalejších materiálů a nabízí širokou paletu střihů a modelů.

Pokud jde o materiály, nabízí Arena to nejlepší pro každý typ uživatele. Plavky pro příležitostné a rekreační plavání jsou vyrobené z příjemného a komfortního materiálu 80% polyamid/20% elastan. Pro závodní a kondiční plavání je ideální rychleschnoucí, jemný, lehký a přilnavý materiál Arena Superflat, který obsahuje 72% polyamidu a 28 % vláken Lycra. Dalším patentovaným materiálem této značky je Arena Stretch 150 plus, který obsahuje 56% polyesteru a 44 % elastického polyesteru PBT a jeho velikou předností je to, že je odolný vůči chlóru. Proto je vhodný zejména pro dlouhotrvající tréninkové hodiny výkonnostních i závodních plavců. Výhradně pro vrcholové plavce jsou pak určeny plavky z revolučního materiálu Arena Waternity, který schne třikrát rychleji a má garantovanou trvanlivost nejméně 240 hodin v chlorované vodě, nebo z Arena Powerskin, extrémně nenasákavého, revolučně tkaného materiálu, který umožňuje závodníkovi ten nejvyšší možný výkon.

Pokud se chcete podívat na některé modely plavek Arena zblízka, můžete tak učinit na této internetové stránce nebo je hledejte v prodejnách sportovních potřeb.
Reklama