Ať už jste v posilovně či v tělocvičně denním hostem, nebo se do sportovních aktivit pouštíte vždycky jen na jaře, když se poděsíte představy vlastního těla v plavkách, každopádně potřebujete pořádné sportovní boty. Jistě, můžete si zase obout okopané kecky po svém starším synovi nebo skočit pro levné botky ke stánku, ale tím svým nohám zrovna dobrou službu neprokážete. A přitom při sportu dostávají vaše nohy zabrat ještě o něco více, než když je používáte jen ke standardnímu přesunu z domova do práce a zpět… :-)
Zkuste své nohy hýčkat a uvidíte, že se to vyplatí. Máme pro vás tip: Vyzkoušejte dámské sportovní boty značky Rykä, které jsou navržené s ohledem na tvar a stavbu ženské nohy. Filosofie této značky vychází z toho, že noha ženy je jiná než noha mužská. Ženy potřebují sportovní obuv, která je užší v patě a naopak prostornější ve špičce.
Sportovní boty Rykä výborně padnou a jsou pohodlné, dobře tlumí otřesy a přispívají k ideálnímu odrazu a dopadu, čímž umožňují maximální výkon a snižují riziko úrazu. Rozdílná tuhost v různých částech podrážky přispívá k správnému přenosu energie z vnější části paty při odrazu a také ke stabilitě boty. Materiály, které jsou použity pro výrobu vnitřní části obuvi Rykä umožňují dokonalé vytvarování, takže bota obejme patu tak přesně, aby byla zajištěna optimální trasa chodidla při kontaktu se zemí.
Značka Rykä byla založena v roce 1987 v USA s cílem nabídnout aktivním ženám špičkovou sportovní obuv, která plně odpovídá jejich potřebám. Celosvětově je Rykä jedinou značkou sportovní obuvi, která je určena výhradně ženám. Všechny modely značky Rykä, které zahrnují obuv pro chůzi, běh, aerobic a sálové sporty, jsou konstruovány podle modelu ženské nohy a navrženy tak, aby braly v úvahu její odlišnost. Rykä se angažuje také na poli sponzoringu, když podporuje sportovní akce pro ženy.

Katalog dámské sportovní obuvi Rykä pro jaro a léto 2002 a také seznam prodejen najdete na internetových stránkách www.ryka.cz.
Reklama