Celý minulý týden se to na stránkách Ženy-in červenalo jahůdkami, které jste sice bohužel nemohli ochutnat, ale mohli jste je sbírat a vyhrát tak džbán se sklenicemi a vydatnou zásobu jahodového instantního nápoje TANG pro letní dny a večery. Kromě pěti nejlepších sběraček a sběračů náleží ještě odměna v podobě balíčku 10 sáčků nápoje TANG 15 vylosovaným soutěžícím - to aby jim nebylo líto, že nebyly při sběru jahod tak úspěšné . :-)
V čase soutěže, který vypršel v pátek 10. května o půlnoci se 100 jahod ukrytých na stránkách Ženy-in podařilo sebrat dvěma čtenářkám - jen jedné ale patří absolutní vítězství, a to (podle pravidel) na základě času, kdy sebrala poslední jahodu. Vítězkou je tedy uživatelka s nickem barbucha! Na druhém místě skončila baruše, za ní JarkaC, Vea a Zlounek (ti byli nejrychlejší z těch, kdo našli 99 jahod). Dalších 15 oceněných čtenářek: Blondýnka, allora, Evana, Ketynka, Jana Nebusová, Janiša, Guinevra, Kathinde, Janinass, IP, Six-sense, Palita, sienna, Annie a Erko. Všem výhercům ještě jednou gratulujeme!

V letních dnech, na dovolené, v práci, při posezení s přáteli nebo při přípravě zdravého pití pro vaše děti určitě oceníte nabídku instantních nápojů TANG, které jsou v současné době k dostání již v pěti příchutích - pomerančová, broskvová, jablečná, citrónová a od května také jahodová. Nejen že tyto nápoje skvěle chutnají jako čerstvé ovoce, ale také pomáhají malým i velkým dodržovat pitný režim a doplňovat zásobu vitamínu C. Již dvě deci osvěžujícího nápoje TANG zajistí denní dávku tohoto důležitého vitamínu. TANG se jednoduše a rychle připravuje a z jednoho 45g sáčku získáte 1 litr osvěžujícího nápoje.