Máte rádi jahody? Z pohledu zahrádkářů a zelinářů už za chvilku přijde ta správná jahodová sezóna, ale my vám nabízíme jahodové potěšení už teď. Zapojte se do naší nové týdenní soutěže s instantním nápojem TANG, od pondělí do pátku hledejte symbol jahody na stránkách Ženy-in a pokud budete mít úspěch a budete jednou z pěti nejšikovnějších hledaček, můžete vyhrát skvělé dárky – džbánky a skleničky spolu se zásobou instantního nápoje TANG na celé léto. Aby ale nepřišly zkrátka ty z vás, které nemají moc času surfovat po internetu a hledat jahůdky, bude navíc vylosováno 15 soutěžících bez ohledu na to, kolik jahod nasbíraly, a ty vyhrají po 10 balíčcích instantního nápoje TANG.

K pomerančové, broskvové, jablečné a citrónové příchuti instantních nápojů TANG přibyla v květnu nová - JAHODOVÁ PŘÍCHUŤ. Každý den si teď můžete zpříjemnit osvěžujícím nápojem s lahodnou ovocnou příchutí. Zlepšíte si tak svůj pitný režim, doplníte zásobu vitamínu C a především si užijete chuť čerstvého ovoce!

Nový TANG s příchutí jahody je lahodný, osvěžující nápoj, který si jistě oblíbí nejen děti, ale i dospělí. Z jednoho sáčku jahodové příchuti Tang v praktickém 45gramovém balení získáte po smíchání s vodou celý litr chutného nápoje. TANG můžete mít po ruce vždy, když někoho z vaší rodiny přepadne žízeň - jednoduše vykouzlíte čerstvý nápoj vynikající chuti. TANG také můžete přibalit dětem do kufru, až se budou chystat na prázdniny, nebo ho vzít s sebou na dovolenou či na chalupu.

Nová jahodová příchuť TANG vám poskytne vítané osvěžení nejen v létě, ale během celého roku. Při sportu, při práci nebo při odpočinku ocení celá vaše rodina příjemnou chuť čerstvého ovoce, která bude navíc vítaným doplněním pitného režimu v horkých prázdninových dnech.
Reklama