První sraz Ženy-in se konal loni v listopadu v Praze a vy, kdo jste tam byli, si jistě vzpomínáte, jak výborná nálada tam vládla. Vy, kdo jste tam nebyli, nemusíte smutnit, protože v květnu máte příležitosti setkat se s internetovými kamarádkami hned dvě. Ta první se uskuteční v Brně už tuto sobotu. Druhý, pražský sraz, je naplánován na 18. května. Více se dozvíte na srazovém auditoriu.

Teď ale zpátky k Brnu. Brněnský sraz Ženy-in iniciativně již několik týdnů připravuje tamnější čtenářka pajda, ale členové redakce hlásí účast. Chystáme se vypravit se do moravské metropole vlakem, a to pravděpodobně rychlíkem, který z Prahy hl. n. odjíždí v sobotu v 10.15 dopoledne. Kdo má chuť, může cestovat s námi. Aspoň nám více než tříhodinová cesta lépe uteče. :-)
Sraz oficiálně začíná v 16 hodin ve sklípku restaurace Dřevěná růže v Brně – Černých polích, Provazníkova ul. 40. Plánek i popis cesty najdete taktéž na srazovém auditoriu, případně kontaktujte pajdu prostřednictvím vzkazu na Ženě-in. Restaurace Dřevěná růže prý nabízí 4 druhy piv, chuťovky, jídla na lávovém grilu a další mňamky. Kdo nepřijde, nezjistí, jestli je to pravda. ;-)
Na programu je nevázaná zábava, všeobecné tlachání a kdoví, jaké překvapení pro všechny chystá Krize…

Tak co, přijdete?
Reklama