Vzpomínáte si na soutěž o celkem 1000 litrů benzínu, která v únoru a březnu probíhala na internetových stránkách www.aral.cz a o které jsme psali v naší rubrice Žena za volantem? Tak tahle soutěž už zná své vítěze! A věřte, nebo nevěřte, na stupni nejvyšším stanula žena. Jestlipak je to žena-in? :-)
Výherci soutěže byli vylosováni za přítomnosti notářky v pátek 12.4. První cenu v podobě nákupu 300 litrů pohonných hmot získala Dana Křivanová z Brna. Druhou cenu - dva poukazy na odběr 200 litrů pohonných hmot obdrželi Jitka Siváňová ze Sokolova a Petr Vašíček z Uherského Hradiště. Třetí cenu – tři poukazy na odběr 100 litrů pohonných hmot získali: Lena Belzová z Brna, Karel Plíva z Ústí nad Orlicí a Ladislav Kouřil z Liberce.
Každý, kdo se do soutěže správně zaregistroval a zodpověděl soutěžní otázky, získal šek na mytí vozu za 1 Kč a prvních sto nejrychlejších exkluzivní kalendář Aral na letošní rok. Celkem se do soutěže zaregistrovalo 2817 účastníků, z nichž 1807 správně zodpovědělo otázky a postoupilo do závěrečného losování.
Dobrá zpráva pro ty, kdo tentokrát nevyhráli: Aral chystá další podobnou soutěž už na toto léto!
Reklama