Celý minulý týden jste se mohly zúčastnit speciální čtenářské soutěže o víkend v hotelu Zámek Hrubá skála od firmy Orea. Soutěž byla napínavá, protože každý, kdo se soutěže zúčastnil znal svůj aktuální stav – počet získaných bodů, ale skore všech ostatních neviděl. Navíc v soutěži hodně záleželo na štěstí při klikání a otevírání obrázku, kdy se objevila ta správná odpověď. Bohužel jsme odhalili několik černých dušiček, které soutěžili za více nicků, což bylo proti pravidlům a tudíž jsme je diskvalifikovali. To víte, na nás si nepřijdete :-). Prvním soutěžícím – výhercem se stal Budík, kterého jsme kontaktovali, ale odpověděl nám, že výhru podstupuje dalšímu a to z rodinných důvodů. Budík měl mínus 29 bodů. Neuvěřitelné. Dalším na řadě byla kvetula s počtem bodů mínus 24. Tak, soutěž je u konce, výherce se má ozvat do redakce.
Vy, kdo jste nevyhráli, nebuďte smutní. Byla to jen hra. Zámek Hrubá skála stojí za výlet. A uvidíte, třeba se vám tam natolik zalíbí, že si nocleh sami objednáte. Nebo, pokud nejste ve stavu manželském, třeba si zrovna tady pořídíte veselku se vším všudy a budete se cítit jako princezna ze zámku. Vězte, že pokud byste chtěla svatbu na zámku Hrubá Skála, pak hotel Vám nabízí výběr z několika svatebních menu, můžete si též sestavit menu dle Vašich přání a požadavků. Svatební hostinu je možno uspořádat ve třech různých zámeckých prostorách, závisí na počtu Vašich hostů. Ubytování v hotelových pokojích je po předchozí rezervaci možné zajistit v 56 pokojích pro celkem 154 osob. Každý hotelový pokoj má odlišné uspořádání, přičemž originalita je umocněna při pohledu z okna s výhledy na Hruboskalsko, Trosky či zámecké nádvoří. Pro Vaše pohodlí je možno zajistit též zapůjčení šatů, jak pro nevěstu, tak pro ženicha, na Vámi požadovanou hodinu též kadeřníka.
I když se zrovna nerhnete do vdavek, určitě si, až se zlepší počasí nenechte výlet na Zámek Hrubou Skálu ujít. Uvidíte, že jste neprohloupili.
Více informací o Zámku Hrubá Skála najdete na www.orea.cz
Reklama