Vzít si někoho za muže a vykročit s ním na společnou cestu životem – to už je samo o sobě dobrodružství, které vyžaduje notnou dávku odvahy. Snad i proto většina lidí volí pro tuto chvíli klasiku – tedy obřadní síň resp. kostel. O adrenalin se obvykle postará opilý svědek, nafučená teta z druhého kolena, kterou jste nepozvali, ale která se o obřadu dozvěděla od někoho z příbuzných, případně poblinkané dítě některého ze svatebčanů. Přesto se ještě stále najde pár nadšenců, kterým není „normální svatba“ dost.
Jak si můžete zpestřit první vykročení do svazku manželského? Velmi IN je například novomanželský tandemový skok těsně po obřadu, který ovšem vyžaduje, aby minimálně jeden z novomanželů měl za sebou parašutistické zkušenosti. Další vzdušná záležitost je svatba v balónu, pokud ovšem přesvědčíte oddávajícího úředníka, aby s vámi vzlétl, nebo alespoň romantická svatební cesta v koši plujícím po nebi. Pokud vás lákají spíše mořské hlubiny, pak možná ráda řeknete svému vyvolenému „ano“ navlečena do potápěčského skafandru. Jen si musíte dát pozor, aby váš vztah nešel pak rychle ke dnu...
V zásadě se ale dá říci, že snad neexistuje místo, kde byste nemohli být oddáni. Novomanželé odříkávající své povinné „ano“ už byli viděni v metru, v letadle, na lodi, na Eiffelově věži, na automobilovém okruhu, na sjezdovce a na mnoha a mnoha více či méně bizarních místech. A co vy? Dáváte přednost klasice, nebo extravaganci?
Reklama