Zajímavou formu, jak propojit odpočinek u moře s aktivním pohybem pod vedením zkušených trenérů, nabízí pražská cestovní kancelář Cicala, specialista na Itálii. Společně s Vsport klubem připravila osmidenní pobytové zájezdy do italského lázeňského letoviska Rimini, kde se můžete zapojit do pestrého sportovního programu a zapracovat na své kondici. U moře si zacvičíte aerobik mix, low a high, salza aerobik, kick aerobik, body styling, body forming, P-Class a strečink. Jednotlivé lekce jsou intenzitou a náročností přizpůsobeny všem věkovým kategoriím. Na zlepšování fyzické kondice a odbourávání přebytečných tukových zásob je zaměřeno cvičení při hudbě. Zajímavým zpestřením je také výuka in-line bruslení, můžete se rovněž zapojit do soutěží v plážovém volejbalu, basketbalu, streetballu a ping-pongu.
Kdo bude mít zájem, může si také nechat provést diagnostiku pohybového systému a sestavit speciální cvičební program na posílení a protažení svalů, nebo se pod vedením trenérů naučit cviky na zpevňování svalového korzetu a na odstraňování bolesti v zádech. Pro děti jsou připraveny lekce aerobiku a in-line bruslení, míčové hry na pláži, ringo, ping-pong, hry v moři a výuka plavání a různé soutěže.
Ubytování je zajištěno v třípatrové apartmánovém domě s vybavenými byty pro 4 až 6 osob, dopravu zajišťuje vysokopodlažní autobus s televizí a barem. Cena (v závislosti na termínu od 4 050 do 4 400 korun) zahrnuje dopravu, ubytování, uzavřenou pláž, delegáta, trenéry a lektory, program pro dospělé i děti, speciální program, basketbalové a volejbalové hřiště, bocce, ping-pong, dětský koutek, WC, kryté sprchy, sportovní náčiní (kromě in-line bruslí).

TIP: Pro velký zájem bývá tento zájezd brzy vyprodán, proto doporučujeme dlouho s objednáním neváhat.

Více se dozvíte v cestovní kanceláři CICALA, Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, tel. 02/4143 4444, fax: 02/4143 4350, e-mail: cicala@informnet.cz
Reklama