Zimní měsíce jsou obdobím, kdy se snažíme na chvíli uniknout stereotypní šedi měst a vybíráme si alespoň týden dovolené, kterou trávíme v zasněžených horách nebo v krajích, kde i v únoru peče sluníčko. Podle nátury. Takové cesty jsou také příležitostí k setkávání se s přáteli nebo s novými lidmi, možná že zažijete i příjemný flirt ;-) nebo poznáte novou lásku… Ale cestování s sebou taky přináší nepohodlí a mnohdy byste za pocit čistoty a svěžesti dala i ono pomyslné království.
Máte ráda dobrodružství, sport a cestování? Baví vás poznávat neznámá místa, putovat s batohem exotickými krajinami nebo jste vyznavačka zimních sportů a trávíte své volno na romantické horské chatě, kde lišky dávají dobrou noc? Jistě je úžasným dobrodružstvím toulat se třeba Orientem jen s krosnou a fotákem, ale při takovém cestování si někdy můžete nechat o sprše nebo umyvadle jenom zdát. Horská romantika je romantika, ale když musíte chodit pro vodu k potoku a večer si svítíte petrolejkou, přece jen vám může něco chybět. Proč být nesvá a cítit se nepříjemně, když si chcete užít dovolené? Buďte v klidu. Vždyť je tady kosmetická novinka, která vás na cestách nikdy nezklame - vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Carefree.
Intimní ubrousky s výtažkem z heřmánku a s panthenolem respektují přirozené pH vašich nejintimnějších míst, jsou jemně parfemované a neobsahují alkohol. Čistí jemně a důkladně, takže vám v každé situaci a denní i noční době přinesou pocit čistoty a svěžesti. Intimní ubrousky jsou po dvaceti kusech baleny v praktickém nevelkém balíčku s uzávěrem, který brání jejich vysychání. Vejdou se pohodlně do vaší kabelky nebo cestovní tašky a buďte si jista, že je oceníte nejen na cestách, ale třeba v případě, že někde nečekaně zůstanete přes noc ;-) nebo v době menstruace.

Intimní hygienické ubrousky Carefree vám přinesou pocit svěžesti, ať jste kdekoliv.
Reklama