Mnoho cestovních kanceláří vyhlašuje v únoru speciální valentýnské akce a speciální nabídky pro zamilované páry. Nezdá se vám ale trochu snobárna jezdit slavit Valentýna třeba do Verony, města milenců, nebo do Paříže, Říma, Benátek či na jiné trapně romantické místo? Krom toho, že tam kromě vás zajisté vyrazí tisíce dalších romantiků z celého světa, ještě vás to bude stát majlant. My pro vás máme lepší tip. Nastartujte škodku nebo si kupte lístek na vlak a pojeďte s námi cestovat za láskou po České republice.
Pokud ještě nemáte toho svého Valentýna, ale už vás nebaví čekat, až se objeví ve vašem životě sám od sebe, vydejte se určitě do některé z následujících obcí. Stačí si jen na mapě najít Kluky, Mužský, Mužíkov, Pánov nebo Mužetice – a to by v tom byl čert, kdyby se tam nenašel pořádný chlap!
Chcete-li si udělat romantický a láskyplný výlet se svojí drahou polovičkou, zkuste si rezervovat ubytování v nějaké mnohoslibné lokalitě, jako je třeba Citov, Libáň, Libava, Libanice, Libín, Milčice, Milence, Milín, Milovice, Milovanice, Milý, Drahouš, Cítoliby, Citonice či Muckov. Pro líné doporučujeme Ležky a Spáňov, zatímco ti, kdo nemají v sexu nikdy dost, by se rozhodně měli vydat do Rozkoše, Čunína, Radostína, Stojčína nebo Strkova. V případě enormního zájmu o sex doporučujeme obec s poetickým názvem Šukačka, která se nachází na Šumavě, případně Pích.
Jen pozor, abyste cestou nezabloudili, protože v případě, že se omylem ocitnete v obcích jako Mrač, Nemile, Nevděk nebo Nicov, může se váš romantický výlet poněkud zvrtnout.
Jestli ale žádného Valentýna neslavíte, lásku nemáte a nehledáte, pak už vám zbývá jenom jedno místo. Mimoň. :-)

Milena Náruživá
Reklama