Pro všechny ženy řidičky, ale nejen pouze pro ně, je určena zajímavá soutěž společnosti Aral ČR. Ve hře je celkem 1000 litrů pohonných hmot a mnoho dalších zajímavých cen. Pro každého, kdo se správně zaregistruje a zodpoví zadané soutěžní otázky, je připraven šek na mytí vozu za 1 korunu. Pro prvních sto nejrychlejších pak navíc kalendář společnosti Aral na tento rok.
Soutěž potrvá od 4. února do 8. dubna 2002 na adrese www.aral.cz, kde zájemci najdou zadání a podmínky soutěže společně s registračním formulářem. Losování hlavních cen ze všech správných odpovědí se uskuteční 12. dubna 2002 a výsledky budou uveřejněny na internetových stránkách společnosti. Navštivte tedy internetové stránky společnosti Aral ČR – www.aral.cz nebo některý z následujících serverů: www.autoradce.cz, www.auto.ihned.cz a www.auto.cz, kde najdete upoutávky na soutěž.
Společnost Aral počátkem roku spustila novou verzi internetových stránek. Na adrese www.aral.cz najdou zájemci veškeré informace o společnosti a jejích produktech. Novinkou je aktivní vyhledávání čerpacích stanic podle zadaného města, případně podle hlavních dálničních tahů. Motoristé tak mají možnost najít si svoji nejbližší čerpací stanici Aral.
Další novinkou je rozšíření služby pro novináře, kteří najdou v kapitole „Tisk“ volně ke stažení ilustrační fotografie. Nedílnou součástí stránek je „E-commerce“. To je zatím určeno pouze pro partnery společnosti Aral, kteří mohou internet využít k nákupu různých produktů. Na přehledně uspořádané Home page nechybí ani novinky. V pravém horním rohu je vždy zobrazena nejnovější nabídka.
Reklama