Když jsem někdy v létě četla, že existuje cestovka, která vám za tučný obnos zajistí dovolenou s populární osobností, myslela jsem, že mě šálí zrak nebo že tomu tak úplně nerozumím. Avšak před několika dny jsem viděla billboard na tutéž cestovku, která na něm nabízí exotickou dovolenou s Nedvědy. Tak je to asi pravda.
Přemítám, co může taková dovolená obnášet? Co může člověka přimět, aby si ji objednal. A co může přimět veřejně známého člověka, aby s vámi na takovou dovolenou jel? Ačkoli to je, myslím, zřejmé. „Osobnost“ jistě za dovolenou s vámi dostane dobře zaplaceno a ještě se mrkne třeba na Seychelly.
Se svou populární osobností cestujete zřejmě už v letadle. Sedíte vedle sebe? Baví vás osobnost už cestou vyprávěním veselých historek z natáčení, nebo za to musíte přitlačit zvláštní příplatek? Musí s vámi hrát společenské hry, nebo se za svoje krvavě zaplacené peníze můžete koukat, jak osobnost spokojeně pochrupává?
A co ubytování? Spíte ve stejném hotelu? Na stejném patře? Či dokonce ve stejném apartmá? Zaplatili jste si to, tak máte možná v ceně i pohledy na svou osobnost v pyžámku či župánku. Určitě budete jíst u jednoho stolu v hotelové jídelně, můžete sledovat svou osobnost, jak jí a pije a možná se vám podaří při společenské konverzaci ze své osobnosti vytáhnout i nějaké ty klípky ze světa šoubyznysu. Pokud vám dá osobnost najevo, že by se chtěla v klidu najíst, zkuste to odpoledne na pláži. Rozhodně trvejte na tom, že váš slunečník bude hned vedle slunečníku vaší osobnosti, zaplatili jste si to, tak ať si to pořádně užijete.
Nejlepší na vaší dovolené budou večery. Ty budou mít zřejmě osobnosti jaksi v popisu práce. Vytáhnou kytary či naladí hlas, podle toho, v jakém oboru jsou činné, a zábava může začít! Možná je v ceně i táborák, pokud jsou vaše osobnosti hvězdami folku. Se svou hvězdou si zazpíváte všechny její hity, a pokud na tom budete trvat, možná s vámi bude muset po večerech hrát i Člověče, nezlob se!

Ačkoliv se zřejmě domníváte, že je můj příspěvek legrací a mystifikací, tentokrát tomu tak opravdu není. Co si o takové nabídce myslíte? Byli byste ochotni zaplatit za to, že budete trávit dovolenou se známou osobností? Pokud ano, kdo by to měl být? Napište nám své názory!
Reklama