Ani se tomu nechce věřit, ale už to jsou dva roky, co se na českém internetu poprvé objevil magazín Žena-in.cz! Dva roky, co jsme se pustili do našeho velkého internetového dobrodružství! Na startu nového roku 2000 jste se mohli začíst do prvního příběhu Herty a do prvních článků na různá témata. Psali jsme tehdy o tom, kde se odehrává první sex v různých zemích. Taky o tom, co dělat, když máte v novém roce pořádnou kocovinu. O tom, jak se bude desetiletý syn ženit. O lyžování v Itálii. O kocourovi, co vládne celému domu. A o nejvíce sexy páru v shobusinessu, kterým byli tehdy ještě manželé Nicol Kidman a Tom Cruise.
Taky jste si mohli zachatovat s prvními čtenářkami a čtenáři našeho internetového deníku, mohli jste poslat elektronickou pohlednici, diskutovat v auditoriích nebo posílat otázky do poraden. Hodně lidí tehdy pokládalo internet za víceméně mužskou záležitost a nad existencí něčeho jako ženský i-deník se spíše pošklebovalo. Ale i díky vám Žena in nejen že pořád „jede“, ale navíc se stále rozrůstá, rozšiřuje a vzkvétá. I díky vám po těch dvou letech internet už dávno není čistě mužskou záležitostí. Stále přibývá specializovaných ženských www stránek, magazínů a projektů. Žena-in.cz je ale jen jedna a my jsme rádi, že nejen pro nás, ale i pro vás. Pro ty, kteří nám zůstávají věrní po celé ty dva dlouhé roky. I pro ty, kdo si k nám našli cestičku později.
Berte to tak, že i když na začátku projektu stály tři dobrodružky Klára, Johana a Jana, je teď Žena-in.cz taky vaše. Protože jsou to právě vaše nápady a náměty, které jsou často podnětem pro další a další změny. Nechceme, aby náš magazín byl jen nějakou internetovou čítárnou. Žena-in.cz je prostor pro komunikaci, pro scházení se, povídání, drbání… Tady najdete mezi svými útěchu, když je vám nanic. Tady se můžete pochlubit svými radostmi. Například se nám už za ty dva roky narodilo několik čtenářských miminek a další se čekají. :-) A k tomu všemu máme i jedno tříměsíční miminko v redakci. :-D
Tak se pojďme společně těšit, co nám ten třetí rok přinese. Nejen na internetu, ale i v životě. My jsme rádi, že vás máme. A doufáme, že i vy jste rádi, že máte nás. :-)
Reklama