Firma AUTHOR přinese v roce 2002 na trh novinky, ať už v oblasti doplňků na kola, tak hlavně zcela nové typy kol. Z této nabídky už teď můžete vybírat dárek na další Vánoce:-)

Pro děti:
Dětem přináší AUTHOR senzační nové dvacetipalcové kolo COSMIC. Je vhodné pro děti od 6 do 11 let. V nabídce dětských kol je naprosto výjimečné, neboť váží pouhopouhých 9,6 kg. Má duralový rám a duralové komponenty, což jiná dětská kola nemají, a přitom je jeho cena překvapivě nízká – 6590 Kč!

Pro ženy:
Letošní novinkou pro cyklistky je kolo CORSA SX. Odpovídá celkově novému trendu ve vývoji dámských kol, který říká, že dnešní ženy jsou aktivními sportovkyněmi a kola pro ně musí být stejně dobrá a kvalitní jako kola pro muže. CORSA SX má odpruženou vidlici a duralový rám, proto je lehké a dobře se na něm jezdí. Má rovněž vyšší třídu řazení - Shimano Alivio se čtyřiadvaceti rychlostmi. Jeho další předností je gelové sedlo, které je velmi pohodlné. Jeho cena je 15 990 Kč.

Pro teenagery:
Skutečným trhákem je kolo A-ZONE PRO a kolo A-ZONE. Jedná se o celoodpružená kola s duralovým rámem, na kterých budou vaši milánkové schopni dělat ty nejšílenější vylomeniny v nesjízdných terénech. Jejich cena je 59 990 Kč (A-ZONE Pro) a 49 990 Kč (A-ZONE), a pokud vaše ratolest holduje terénní jízdě, nemůže dostat nic lepšího.
Dalším speciálním kolem pro teenagery je trialové „dirtstreetové“ kolo A-GANG a.m. (kolo s pevnou přední vidlicí) nebo A-GANG p.m. (kolo s odpruženou vidlicí). Na něm se váš synek může prohánět ulicemi, po schodech nebo v parku na U-rampě. Jeho cena je 19 990 Kč za model A-GANG a.m. a 29 990 Kč zaplatíte za model A-GANG p.m.
Pokud váš drobeček kolo na podobné bláznění má, můžete jej potěšit vtipným černočerveným cyklistickým tričkem s portrétem Che Guevary, který firma AUTHOR zařadila letos do své nabídky vedle klasických sportovních dresů.