Poetický název Mléčná dráha (Via Lattea) nese jedno z nejkvalitnějších italských lyžařských středisek, které se nachází na západě země, přímo na hranici s Francií. Rozsáhlé lyžařské centrum Sestriere/Via Lattea umožňuje pestré a různorodé lyžování doslova každý den na jiném místě, které si užijí všechny kategorie lyžařů.
Celý lyžařský areál zahrnuje 400 kilometrů upravovaných tratí, z nichž 78 km je černých, 196 červených a na méně zkušené lyžaře čeká 126 km sjezdovek. Pro snowboardisty byl v Sestriere vybudován výborně vybavený snowpark. Celkem jsou v oblasti k dispozici tři kabinové lanovky, 35 sedaček a 54 vleků. Lyžařské středisko se nachází ve výšce 1357 až 2823 metrů nad mořem a nabízí opravdu skvělé podmínky pro lyžování i pro relaxaci po dni stráveném na sjezdovce.
O kvalitách Mléčné dráhy a Sestriere svědčí i to, že se v tomto místě pravidelně pořádají významné světové sportovní akce. Například v roce 1997 tu probíhalo MS v alpských disciplínách, pravidelně se zde jezdí závody Světového poháru a v roce 2006 se tu bude odehrávat mnoho závodů v rámci XX. ZOH Torino.

Specialistou na Itálii je CK Cicala, která ve spolupráci s dalšími partnery nabízí pobyty v nejkrásnějších lyžařských střediscích Dolomit za velmi zajímavé ceny, ale můžete se s ní podívat i do Rakouska, Švýcarska, Slovinska nebo Francie. Katalog Zima 2001/2002, jehož patronkou je naše slavná běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová, si můžete objednat přes internet na e-mailu: cicala@informnet.cz nebo na adrese CK Cicala, Na dolinách 26/109, Praha 4 či na telefonu 02/4143 4444.