Každý člověk bere jízdu autem jinak. Pro někoho je to každodenní nutnost, které nepřikládá žádný význam. Pro jiného je to radost a vášeň. A pro dalšího zase zdroj ohromného stresu a strachu, kdy jen doufá, že dojede bez nehody do cíle. Každý z nich si ale může jízdu v autě zpříjemnit. Oblíbené písničky z cédéčka nebo z kazety, rozhlasové pořady a zpravodajství o dopravní situaci – to všechno můžete poslouchat, když máte v autě rádiopřehrávač.
Jestli máte v autě nainstalované nějaké postarší „škrkátko“, které leda trhá kazety nebo chytne dvě stanice, případně pokud vám vaše rádio ukradli nenechavci, pak určitě najdete inspiraci na stránkách www.mercantsound.cz, kde je kompletní nabídka autorádií značek VDO nebo VDO Dayton. Vyberete si zde podle potřeb a nároků, stejně jako podle stavu vašeho bankovního konta. V nabídce autorádií VDO se ceny pohybují od 3 990 do 8 490 korun, u VDO Dayton od 7 490 do 10 990 korun (v obou případech si můžete vybrat mezi přehrávačem CD nebo kazet).
Ty nejlepší modely od značky VDO Dayton mají RDS s abecedním laděním, 3D surround zvuk, bass boost systém, plně barevný displej, dálkové ovládání, funkci hlasitosti závislou na rychlosti vozu a odnímatelný panel, který pomáhá chránit před zloději.
Horkou novinkou pro příští rok je model CD 4802, který kromě jiného také dovede přehrávat skladby v MP3 formátu a je vybaven funkcemi Car Computer, DAB Control nebo Park Distance Control (tato funkce supluje parkovací čidla v zadním nárazníku auta, stejně jako se dokupuje např. čidlo na měření venkovní teploty bude možné přikoupit i parkovací čidla a ta připojit k rádiu, které akusticky i na displeji ukáže blížící se auto za vaším vozem).
Jedna věc je ale jasná – ne do každého auta se hodí to nejsuprovější rádio a ne každý dovede ocenit ty nejnovější vychytávky. Jinak bude své autorádio užívat vaše maminka, která dodneška nepochopila, jak se používá dálkový ovládač u televize, a jinak váš bratr, který je blázen do techniky.
Aby se vám lépe vybíralo, připravili jsme pro vás speciální nabídku – jakousi VIRTUÁLNÍ PORADNU pro nerozhodné. Chcete si koupit autorádio, ale nevíte podle čeho se rozhodovat? Jestli se bude hodit k vašim stávajícím reproduktorům, nebo musíte koupit nové? Máte další otázky týkající se výběru autorádia? Pište sem pod článek svoje otázky, nebo nám je pošlete na e-mail redakce@zena-in.cz a my vaše otázky předáme Tomášovi Jursovi, řediteli firmy Mercant Sound, která je výhradním distributorem značek VDO a VDO Dayton na náš trh. Odpovědi pak zpracujeme do článku, který vyjde v rubrice Žena za volantem.

Jestli jste se ještě nezúčastnili soutěže o autorádio VDO Dayton CR 3300 v hodnotě 12 990 korun, která probíhá od pondělí na našem magazínu, máte ještě do 17. 12. šanci!

Až do 20. 12. platí nabídka 15% slevy na autorádia VDO a VDO Dayton pro naše zaregistrované čtenáře a čtenářky! Více informací najdete ZDE.
Reklama