Jestli plánujete strávit letošní zimu i jinak, než lenošením za kamny a pojídáním vánočního cukroví, určitě oceníte novou službu největšího poskytovatele internetového připojení u nás – společnosti TISCALI. Ta pro vás připravila na svých stránkách speciální sekci věnovanou zimní dovolené a zimním sportům ZIMA (najdete ji na adrese http://zima.tiscali.cz).
Co vás na těchto stránkách čeká? Například rozsáhlá databáze informací o lyžařských střediscích v České republice, na Slovensku, v Rakousku, v Itálii, ve Francii a v dalších zemích. Informace o jednotlivých lyžařských střediscích, přehledy sjezdovek a cen permanentek, aktuální sněhové zpravodajství. Stránky navíc uživatelům umožňují nalézt a využít výhodné nabídky zájezdů „na poslední chvíli“ či slevy na ubytování, a to jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.
Zajímavým doplňkem sekce ZIMA na portále TISCALI jsou dvě on-line školy – jedna pro lyžaře a jedna pro snowboardisty – z nichž každá pravidelně jednou týdně přináší novou lekci o různých aspektech zimních sportů, včetně technik, výběru vybavení, správného oblečení a doplňků. Jsou zmíněny i nové trendy, jako je skiboarding a snowbiking.
A konečně, nové stránky nabízejí i on-line bazar, kde mohou uživatelé zdarma inzerovat poptávku nebo nabídku čehokoliv, co má spojitost se zimními sporty. Pokud sháníte nebo prodáváte sportovní vybavení, hledáte ubytování nebo společníky pro využití nadbytečných míst v rekreačních zařízeních či dopravních prostředcích, případně potřebujete třeba vyměnit rezervaci, řešení hledejte v zimní sekci portálu TISCALI.
Pro ty, jejichž představa o „zimních sportech“ spočívá spíše v uvelebení se v lehátku u moře v teplém a slunném klimatu jižně od padesáté rovnoběžky, spojuje TISCALI spuštění svých nových stránek se speciální soutěží, jejíž vítěz získá dovolenou pro dva na ostrově Mallorca.

Zakrátko jsou tady VÁNOCE, a tak vás srdečně zveme na návštěvu vánoční sekce portálu TISCALI, kterou najdete na adrese http://vanoce.tiscali.cz a která vám nabízí vážné i nevážné články o tradicích Vánoc, české i zahraniční vánoční recepty a poradí vám s vánoční výzdobou bytu. Najdete zde i rady, jak přežít vánoční úklid či nákupy s dětmi. Je také připraven on-line rozhovor se Santou a s duchovním Tomášem Halíkem. Předvánoční těšení si můžete zpříjemnit u Malé a Velké vánoční soutěže o zajímavé ceny.
Reklama