Přemýšlíte, co letos nadělit pod stromeček svým blízkým? Syn touží po novém mobilu, dcera chce pozlacené džíny a manžel nutně potřebuje prut na ryby? Vysvětlete jim, že materiální dárky nejsou dneska už dávno v módě. Zabalte jim pod stromeček nějaké milé drobnosti jako svíčky z včelího vosku, keramický hrnek nebo zlevněnou knihu. A ušetřené peníze investujte do hlavního dárku: poukazu na rodinnou dovolenou u moře!
Že je do prázdnin ještě daleko a nikoho nebude bavit čekat na dárek tak dlouho? Ale vy přece nemusíte letět k moři až v létě. Zimní měsíce jsou jako stvořené k návštěvě například Kanárských ostrovů, kde je hezky prakticky po celý rok. Odpočinete si od břečky a sloty, opálíte se a ještě mžete zažít všelijaká neobvyklá dobrodružství, jako třeba výlet džípem, lov žraloků nebo vyjížďku na velbloudech. Na ostrovech Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Gomera, El Hiero a La Palma najdete příjemné ubytování, milé lidi, dobré jídlo, krásnou přírodu, spoustu zábavy a hlavně teplíčko. :-)
Jestli ještě pořád nemáte inspiraci, podívejte se třeba na internetové stránky našeho nejznámějšího touroperátora pro Kanárské ostrovy CK Canaria Travel. Najdete tam nejen mapy, informace o ostrovech i o aktuálním počasí, katalog zájezdů s možnosti on line objednání, ale třeba také nabídky zájezdů na poslední chvíli za velmi příjemné ceny nebo nabídky sólo letenek na Kanáry pro individuální turisty.
Co říkáte, nebude letos u vás pod stromečkem změna?