Zimní období je pro většinu řidičů postrachem. Sůl a břečka na silnici trápí nejednoho z nás. Jakým způsobem se v tomto ročním období postarat o čistý vzhled našeho dvoustopého miláčka?
Rozhodně nedoporučujeme ruční mytí na dvorku nebo před domem. Při nižších venkovních teplotách totiž hrozí, že byste mohli mechanicky poškodit lak vašeho vozu.
Nejlepší je zajet do myčky, kde je zaručeno odborné umytí. Myčky Aral navíc zaručují optimální dávkování aktivních látek (chemických prostředků), díky kterým lze předcházet poškozování pryžových a plastových částí vozu. Nanesení aktivní pěny na karoserii vozu před zahájením mytí zaručuje rozpuštění zaschlých nečistot, které jsou poté tlakovou vodou odstraněny.
Vlastní mytí vozu probíhá plnoautomaticky. Senzory, kterými je myčka vybavena, nastavují optimální přítlak kartáčů podle tvaru karoserie vozu. Všechny mycí linky nabízejí standardně možnost mytí podvozkových částí a spodku vozu tlakovou vodou, což je v zimě velice důležité. Oplach čistou vodou s přídavkem chemických látek zajišťuje dokonalé osušení vozu tlakovým vzduchem.
Doplňkovou službou je vytvoření tvrdého lesklého ochranného filmu za použití horkého vosku, který chrání lak proti korozi a omezuje škodlivý vliv povětrnostních podmínek na karoserii. Navíc má takto umyté auto specifický lesk a vypadá výrazně lépe.
Majitelé mobilních telefonů sítě Paegas navíc mají možnost na 39 čerpacích stanicích Aral vyzkoušet mytí přes mobil Paegas. Stačí na mobilním telefonu vytočit číslo 4466 a po zadání potřebných údajů, můžete vjet do myčky bez toho, abyste chodili do shopu pro kupon. Platba za mytí vám pak přijde v pravidelném vyúčtování služeb GSM Paegas, popřípadě bude odečtena z Twist kreditu.

Právě teď se můžete zúčastnit naší nové soutěže o poukázky na umytí v myčce na některé z čerpacích stanic Aral v České republice. Vstup do soutěže najdete na hlavní straně a nebo v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama