Tak už jenom šest neděl a budou tady Vánoce! Pro děti jsou obvykle následující týdny dobou radostného očekávání, ale my dospělí, zvláště my matky a hospodyňky, trávíme toto období v běsném pobíhání a neurotickém tanci mezi generálním předvánočním úklidem a zoufalým nákupem dárků pro blízké i vzdálené. Právě se chystáte ozbrojit se prachovkou, smetákem a vysavačem? Ale jděte, vycíděná domácnost není vším. O co lépe vám bude utíkat těšení na Vánoce, když načerpáte novou energii někde v teplíčku u moře!
Naším tipem jsou Kanárské ostrovy, které si udržují příjemné jaro-letní klima doslova po celý rok. Podzimní sychravé a usmrkané měsíce jsou jedním z období, které si turisté z nepříliš vyhřátých částí Evropy volí k odletu. Nebudete mezi nimi letos i vy? Tady je deset důvodů, proč ano:

1. Utečete chřipkám a dalším virózám
2. Zahřejete si prokřehlé kosti
3. Načerpáte energii ze slunečního svitu a dáte vale podzimní depresi
4. Před Vánoci shodíte kila při plavání v moři nebo bazénu
5. Zapomenete na stresy v práci i doma
6. Získáte krásnou a zdravou barvu
7. Uděláte si hezké chvíle se svou drahou polovičkou, jste-li nezadaná můžete si užít i plážový flirtík;-)
8. Jednou taky uděláte něco pro sebe, nikoli pro ty nevděčníky kolem
9. Vzbudíte závist nepřejících kolegyň
10. Najdete klid, vyrovnanost a pohodu, kterou o Vánocích zcela jistě zúročíte:-)

Cestovní kanceláří, která se již šest let úspěšně specializuje právě na zájezdy na Kanárské ostrovy, je Canaria Travel, o jejíchž kvalitách nejlépe hovoří stále stoupající počet spokojených klientů. Chcete se dozvědět více o nabídce této cestovní kanceláře? Navštivte její internetové stránky www.canariatravel.cz.