Společenské, zábavní, nákupní a rodinné Centrum Babylon v Liberci je nedávno vybudovanou dominantou regionu a je pro svou ojedinělost čím dál častěji vyhledávaným cílem výletů mnoha rodin. V nadcházejících týdnech plných plískanic může být tipem na víkend i pro vás.
Co v Babylonu najdete? Největším lákadlem hlavně pro vaše děti bude určitě aquapark, kde na ploše více než 5 000m2 najdete pod jednou střechou soustavu bazénů, tobogánů, vodních gejzírů, skákadel, vodní skluzavku, ústící do obřího trychtýře, ze kterého se propadnete do hlubokého bazénu, antické lázně, protiproudý kanál, vodní masáže, relaxační místa s poslechem podvodní hudby a mnoho dalších vodních atrakcí pro děti i dospělé. Je zde také brouzdaliště pro neplavce a bazén pro kojence a matky s malými dětmi. Tedy skutečně pro každého něco. Pobyt není časově omezen, pokud zakoupíte celodenní vstupenku, můžete užívat vody od rána do večera.
Pokud vás omrzí cákání a šplouchání, zajděte s dětmi třeba do lunaparku. Za jednorázové vstupné si užijete atrakcí, kolik zvládnete. Ty jsou již zdarma. Také tady najdou zábavu opravdu všichni. Nejrůznější skákadla, houpadla, prolézačky, trampolíny, kolotoče nebo vláček pro nejmenší, stolní hry, videohry a simulátory, nebo laser game pro vaše starší potomky. Vy si zatím zajděte do některé z kaváren, nebo vezměte celou rodinu na oběd do jedné z mnoha restaurací v areálu. Také se můžete projít nákupním městečkem, zahrát si bowling, zajít do fitcentra a posilovny nebo solária.
Nenechte si ujít tento komplex, který je pro svou rozlohu a různorodost v naší republice zcela unikátní a přinese zábavu a osvěžení opravdu všem.
Ceny: ve všední dny mají děti do 100 cm vstup zdarma, děti do 140 cm platí 140 korun a ostatní 190 korun. V sobotu děti do 100 cm zdarma, do 140 cm za 240 korun a ostatní 290 korun. V neděli děti do 100 cm zdarma, děti do 140 cm 190 korun a ostatní 190 korun.

Vlaďka