Odpoutejte se od evropských přeplněných pláží a pojďte zažít něco dobrodružného! Kanárské ostrovy jsou jako stvořené pro takovou dovolenou. Můžete se nejen koupat v nádherném moři a v bazénech, které jsou skoro u všech apartmánů a hotelů, ale také vyrazit na výlety do drsnější hornaté krajiny, která má svůj originální půvab. V každém městečku si můžete zas ne zas tolik peněz vypůjčit auto, které vám vyhovuje, a vydat se na výlet tam, kam přesně chcete a nebýt vázaní na autobus či organizovanou poučnou výpravu. Jen pozor na silnicích! Někdy se vám může trochu zatočit hlava ze závratných výšek kanárských hor a propastí, které se rozkládají přímo pod vozovkou, kde zrovna projíždíte. To ale patří k romantice ostrovů. Nudit se rozhodně nebudete.
K sladké romantice takové dovolené patří nejen slunění, koupání a výlety, ale také vlahé teplé večery, které můžete strávit po svém. Pokud máte chuť, můžete si vybírat z mnoha možností večerních zábav – diskoték a vesele se bavit až do rána a pokud jste zrovna bez partnera, třeba přijmout některé z pozvání od pěkného místního chlapíka. Pokud dáváte přednost večeru ve dvou, neodoláte slibně vonící večeři z darů moře v některé z mnoha zahradních restaurací a ochutnáte španělské opojné víno. Večery jsou zde tak okouzlující, že vyhlídka milostné erotiky je rozhodně reálný scénář!
Pokud se necháte zlákat na takovou dovolenou, můžete si vybírat hned z několika ostrovů! Největší a nejnavštěvovanější jsou Gran Canaria, Tenerife a Lanzarote, pak ostrov s nádhernými rozlehlými plážemi Fuerteventura, menší La Palma, El Hiero a La Gomera. Na Gran Canarii narazíte na pravou písečnou poušť s dunami, na Tenerife najdete vyhaslé sopky, Lanzarote je mýtický ostrov s ostrůvky a útesy, také zde bylo mnoho činných sopek a na Fuerteventuře je přímo začarovaný klid!

Ubytování, letenky a tipy na krásná místa na Kanárských ostrovech si určitě vyberete od cestovní kanceláře Canaria Travel se sídlem Praha 1, Jungmannova 6, nebo přímo na internetových stránkách www.canariatravel.cz!