Máte ráda aerobic a moře? Chcete si v září prodloužit léto, trochu se protáhnout a poznat krásy řeckého ostrova Korfu třeba s kamarádkou nebo s dcerou? Rezervujte si už teď podzimní pobyt s aerobikem, který pořádají zkušené a pohodové cvičitelky Fit klubu GaMa Majka Rybová a Monika Šemberová v termínu od 20. září do 2. října 2001.
Korfu - nejsevernější a také údajně nejzelenější z řeckých ostrovů patří k nejkrásnějším místům na světě. Najdete zde vysoké hory na severu i úrodné nížiny na jihu, kde se rozprostírají rozkvetlé háje olivovníků, pomerančovníků, eukalyptů a cypřišů. Moře je průzračně čisté a pláže lákají k lenošení. Tento pobyt je ale sportovní, takže si kromě koupání a poznávání historie ostrova můžete denně dvakrát dopřát trochu pohybu při hodině aerobiku.
Na „cvičicí“ dovolenou na Korfu se můžete vydat autokarem (do Benátek) a lodí nebo letecky. Cena pro cvičícího účastníka je při prvním způsobu dopravy 6 980 korun, pro necvičícího o 300 korun méně a pro dítě 4900 korun. V případě, že na Korfu raději poletíte, zaplatíte 11 980 korun (cvičící) nebo 11 680 korun (necvičící), případně 7880 korun za dítě. V ceně je kromě dopravy také ubytování se snídaní v hotelu Golden Sands a cvičení dvakrát denně.

Více informací a přihlášky žádejte u M. Rybové (0604 250246, e-mail: rybovka@atlas.cz) nebo M. Šemberové (0737 921963, e-mail: sps-projekt@iol.cz).
Reklama