Před Vánoci jste mnohé obdivovaly kalendář, který byl na stažení stránkách Ženy-in. Jeho autorkou je naše přispěvatelka Kamila Voglová, jejíž stránky mě nadchly natolik, že se s vámi chci o své nadšení podělit.
Kamila žije v Rakousku, ale je Češka, lépe řečeno Moravanka a už se těší, že se zase na Moravu vrátí, a to do krásného města Znojma. Je jí 31 let, má manžela, synka a psa (pro milovníky zvířat: i o něm a o historii „westíků“ se na jejích stránkách dočtete) a spoustu elánu. Kromě toho, že maluje, studuje ještě webdesign a na jejích stránkách je vidět, že je určitě moc dobrá žákyně.
Než začnu pět chválu, mrkněte se sem, abyste se ke mně mohli přidat. Ty nápadité a senzační rámečky a hry s pozadím a vzorky, které známe z kalendáře, tady Kamila rozehrála v celé nádheře. Je to moc milá, vtipná a nápaditá stránka plná dobrých nápadů a v neposlední řadě také něžných a půvabných obrázků.
Tyhle obrázky Kamila dělá nejen jako přáníčka, dopisní papíry a obálky a prostě obrázky pro radost, ale také jako součást webové grafiky, kterou můžete použít pro svůj soukromý web – to vše pochopitelně po dohodě s Kamilou. Kamila nabízí velmi originální službu, a tou jsou „Sady pro web“, což jsou přímo sady pozadí, tlačítek a rámečků pro kompletní soukromé webové stránky, a to v několika provedeních. Obrázky a sady pro webové stránky najdete na této adrese.
Reklama