Kdo chodí na Ženu-in už nějaký ten pátek, ten určitě zná naši šikovnou pravidelnou přispěvatelku Týnu a hlavně její výtvarné nápady, se kterými se můžete setkávat nejčastěji v rubrice Bydlení nebo Jsem úžasná. Kromě toho Monika (tak se Týna ve skutečnosti jmenuje) spolupracuje i s tištěnými časopisy a od loňského roku je také k vidění v televizi, a to v pořadu Rady ptáka Loskutáka na Nově. Internet jako médium jí ale asi přece jen učaroval nejvíc, protože se rozhodla založit svoje vlastní stránky. :-)
A co na adrese www.brydova.cz vlastně najdete? Samozřejmě spousty výtvarných nápadů, z nichž některé znáte i ze stránek Ženy-in. Vše s podrobnými návody a obrázky. Chcete si vyzkoušet techniky jako twist art, vitrážové malování, decoupage, savovou metodu, malování na keramiku nebo vás spíše lákají slupovací barvy na sklo? To vše je vám přehledně k dispozici na Týniných stránkách. Kromě toho se s vámi šikovná maminka dvou dětí a žena s nevyčerpatelnou energií podělí o své nápady pro zkrášlení bytu nebo šatníku. Jen namátkou jmenujme třeba papírové dekorace, netradiční fotoalba nebo kloboučky na zeď.
Pro ty, kdo mají o uvedené techniky zájem, ale samy si na to netroufají, pořádá Týna pravidelné kurzy v Českých Budějicích a podle zájmu i v jiných městech - Plzni, Praze, Brně atd. Na kurzech, které jsou určeny zejména ženám, ale kam mají přístup i větší děti a muži :-), se nejen naučíte něco nového, ale hlavně si aktivně odpočinete a třeba i poznáte nové kamarádky. Veškerý potřebný materiál dostanete k dispozici a po dvouhodinovém tvoření si domů odnesete vlastnoručně vyrobený dárek. A aby byl popis stránek kompletní, nechybí na nich ani internetový obchůdek, kde si můžete potřebné výtvarné materiály objednat. Časem prý Týna přidá také vlastní drobnou tvorbu, kterou bude možné zakoupit a věnovat třeba jako dárek v případě, že se vám všechno tohle tvoření sice moc líbí, ale na vlastní tvoření nebo jsou vaše ruce přece jen poněkud levé. :-)
Tak co, jde se na návštěvu k Týně? :-)