K Vánocům patří nazdobený vánoční stromeček, svíčky, prskavky, dárky, rozzářené dětské oči, pohádky, ale také bohatě prostřený stůl. Při vědomí toho, že si zase budeme dávat novoroční hubnoucí předsevzetí, se obklopíme mísami s vánočním cukrovím, smažíme kapra a bramborový salát děláme rovnou do škopíčku, aby bylo dost. :-) A občas také dostaneme chuť na nějakou mňamku ke kafi. A tak – aby toho nebylo málo – se ještě vyřádíme na dortech, koláčích, bábovkách a jiných sladkých radostech.

Aby pro nás bylo takové pečení opravdu radostí a ne starostí, je dobré se na akci pořádně připravit. :-) A to tak, že seženeme ty nejkvalitnější suroviny a především pořádnou formu. Nejlépe takovou, která je opatřena antiadhezním povlakem, který zamezuje připalování. Takový dort je pak jedna báseň a při vyklápění bábovky nemusíte pronášet zaklínadla ani modlitby. :-) Příkladem takového výrobku jsou třeba pečicí formy Tescoma Saphir, které vás určitě mile překvapí. Díky použitým materiálům probíhá pečení v nich při teplotách nižších a za dobu kratší, než je obvyklé u klasických forem na pečení.

Vybrat si můžete z mnoha tvarů a velikostí. Malé, velké i střední dorty, bábovky a koláče. Také plechy a pekáče, formy na pizzu nebo třeba formy ve tvaru srdce, medvěda či zajíce. Zkrátka, při nákupu budete mít jen jeden problém, a to kterou formu zvolit.

Kompletní nabídku pečicích forem a dalších výrobků značky Tescoma najdete na www.tescoma.cz.