Copak pro děti, pro ty se vánoční dárky vymýšlejí hladce. Nakonec, ty, které umí psát, své přání dokonce pro jistotu napíší do dopisů Ježíškovi. Zato maminky, ty vám dělají starosti. Už od léta vykřikují, že rozhodně letos pod stromeček nic nechtějí a ať si v žádném případě neděláte škodu. A přitom víte, že zařízení jejich kuchyně pamatuje už několik desetiletí a určitě by se nějaké to vylepšení hodilo. Praktické dárky jsou sice malinko nudné, ale když udělají radost, tak je účel splněn…

Pokud uvažujete o opravdu pěkném a velkém dárku, tak vám možná přijde vhod náš tip. Sada nádobí je něco, co se doma rozhodně neztratí. A ruku na srdce, vždyť maminka už na ty staré oprýskané smalťáky, co se v nich každá omáčka připálí, nadává pěkně dlouho, ne? Jestli sháníte něco pěkného a kvalitního do kuchyně, určitě vás nezklame Tescoma. Ta nabízí hned několik sad nerezového nádobí v různých cenových relacích, my jsme pro vás vybrali 11-dílnou soupravu nerezového nádobí TULIP. Ta obsahuje sedmilitrový a čtyřlitrový hrnec s poklicí, dva menší kastroly s poklicí, jeden rendlík s poklicí a nakonec ještě pánev o průměru 24 cm. Celá sada je vyrobena z ušlechtilé nerezavějící oceli a je opatřena masivním třívrstvým sendvičovým dnem, které výrazně snižuje riziko připálení pokrmu a umožňuje ekonomické vaření s výraznou úsporou energie, stejně jako zdravé vaření bez použití tuku. Soupravu nádobí je možné používat stejně dobře na plynovém, elektrickém nebo sklokeramickém sporáku.

O něco menším, zato neméně zajímavým dárkem mohou být třeba pěkné příbory od Tescomy. Můžete si vybrat podle vkusu, zda raději zvolíte soupravu nerezovou, s plastovou rukojetí nebo s rukojetí ze dřeva. My jsme pro vás jako tip vybrali příbory s dřevěnou rukojetí označené v nabídce Tescomy jako SUPER WOOD. 24dílná souprava je vyrobena z ušlechtilé nerezavějící oceli a pěkné kazetové balení obsahuje 6 jídelních nožů, 6 vidliček, 6 polévkových lžic a 6 kávových lžiček.

Dárkem, který určitě potěší a přitom bude v kuchyni obdarované osoby nejen praktickým pomocníkem, ale také ozdobou, jsou dřevěné mlýnky na pepř a solničky TESCOMA WOODY. Mlecí mechanismus je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a tělo mlýnku ze dřeva odolného proti vysychání. Hospodyňka jistě ocení, že si může u mlýnku nastavit hrubost mletí, snadná je také údržba nebo čištění.

Další nápady a inspirace na vánoční dárky naleznete přímo na internetových stránkách www.tescoma.cz.