Lesknoucí se dlaždičky, čistotou zářící vana a umyvadlo, nablýskané baterie… tak vypadá v ideálním případě vaše koupelna. Jenže co to stojí úsilí, leštění, smýčení a šolíchání, než můžete říct, že je dokonale uklizeno! To víte určitě nejlépe sama… Zvlášť, když se dají do „díla“ vaše děti nebo dokonce domácí mazlíček. :-) Taková námořní bitva při večerním koupání potomků za sebou nechá pořádnou spoušť, nemluvě o pejskovi, který se vrátí z procházky ušmoulanou podzimní přírodou…
Možná byste si přála ovládat kouzlo, které by během několika pikosekund proměnilo průměrně „použitou“ koupelnu v obrázek z reklamního prospektu. Takové kouzlo sice neexistuje, ale přece jen jsou způsoby, jak dosáhnout skvělého výsledku za co nejmenší časový úsek a téměř bez námahy. Nevěříte?
Než řeknete švec, máte vycíděnou vanu, umyvadlo i baterie, když na jejich povrch použijete krémové abrazivní čisticí prostředky, například Cif Cream nebo Cif Active Cream. Jejich výhodou je snadné a rychlé použití a především to, že nezanechávají na ošetřované ploše žádné škrábance. Konec se zažloutlými místy! Cif Active Cream obsahuje kromě jemně mletého kalcitu také bělicí složku, která vrací světlým povrchům původní barvu a odstraňuje skvrny.
A co podlaha? Jistě chcete, aby se leskla jako zrcadlo. Proto je tu Cif Oxygel, ten je díky aktivnímu kyslíku a bělicí složce jasným vítězem v boji s veškerými nečistotami, na které si došlápne i do méně přístupných míst, jako jsou třeba spáry vaší dlažby v koupelně.
Ty pohodlnější z vás určitě ocení Cif rozprašovač do koupelny. Nádoba má podobu stříkací pistole a za pomoci rozprašovače umožňuje pohodlné a přesné dávkování, což je velkou výhodou zejména při čištění svislých ploch, jako jsou obklady ve vaší koupelně.Tekutý sprej se osvědčuje zejména při účinném odstraňování nečistot, skvrn od mýdla a vodního kamene.
Koupelnu si nemůžeme představit bez pořádného zrcadla. Při jeho čištění určitě využijete rozprašovač na okna Cif, ten snadno a velmi rychle odstraní zažranou špínu, nečistoty, otisky prstů a povrch zanechá zářivě lesklý. Pokud nemáte dost času a zrcadlo je už zase pobryndané od zubní pasty, zkuste ho jen jednoduše přeleštit čisticím ubrouskem Cif. Máte své vlastní uklízecí tipy a triky, jak a kde výrobky Cif použít? Když budete jednou z prvních 50 čtenářek, které se zde pod článkem podělí s ostatními o své zkušenosti s čisticími přípravky, dostanete právě ten Cif, o kterém budete ve svém příspěvku psát.