Sny můžou být různé. Někdo sní o tom, že pojede na půl roku do Austrálie, jiný touží po nevyčerpatelném kontě v bance, další o lásce na celý život. To jsou sny velké. A ruku na srdce, ne vždy snadno splnitelné… Ale někdy máme také menší sny, které se splnit dají. A kdy jindy, než právě v době Vánoc? Jestli vaším snem byl hodně vychytaný a skvěle vypadající automat na espresso, tak si o něj možná ještě honem napište Ježíškovi. :-)
Náš tip nese slavnou značku AEG a patří k tomu nejlepšímu, co mlůžete koupit. Kromě toho, že vypadá opravdu luxusně a elegantně, tak také připravuje tu nejlepší kávu, jako jste kdy pili. Automatické espresso CaFamosa CF 300 v novém inovovaném designu s využitím materiálu AluTec se bude stříbřitě blýskat ve vaší kuchyni a díky multifunkčnímu displeji je s ním komunikace pravděpodobně o hodně lepší než s vaším manželem. Aspoň po ránu určitě! :-)
Automatické espresso CaFamosa je vhodné pro zrnkovou i mletou kávu (přístroj je vybaven vysoce kvalitním kuželový mlýnkem na kávu), výhodou pro výrobu opravdu vynikající kávy, jakou jindy dostanete jen v kavárně, je síto Crema Plus a profesionální tlak pumpy 15 bar. Pochopitelně si můžete zvolit mezi silnějším, normálním nebo slabým espressem či kávou, nechybí ani tryska pro vytváření pěny pro cappuccino. Hospodyňky ocení také automatický program pro mytí, čištění a odvápňování přístroje. Doporučená prodejní cena tohoto malého kávového zázraku je 26 990 korun.
Reklama