V kuchyni je epicentrum rodinného království. Tam začínáme každý den přípravou snídaně, tam to v poledne tak nádherně voní připravovaným obědem a tam v noci šmejdíme v lednici, když na nás přijde mlsná. ;-) Zapomeňte na to, že vaše děti pochopí, že na zem se nemá drobit a že ucintaný stůl nebo linku je lépe otřít hned, než nečistota zaschne. Stejně tak váš muž raději poslouchá pochvalu, že uvařil vynikající specialitku, než že při tom omáčkou a dalšími ingrediencemi potřísnil celý sporák i s přilehlým okolím. :-D

Teď navíc nastává období, kdy se bude péct vánoční cukroví. To bude zase upatlaná celá linka, sporák, dřez… Jako by nestačilo, že jste po sušenkovém maratónu celá rozlámaná, teď ještě tuhle celou spoušť zlikvidovat! Ale nelekejte se, s Cifem to bude hračka. Hladké plochy kuchyňského nábytku, dřezu, sporáku nebo jiných spotřebičů budou zase jako dřív a hlavně bez škrábanců, když se do nich pustíte za pomoci krémových abrazivních čisticích prostředků s jemně mletým kalcitem Cif Cream a Cif Active Cream. Ten navíc obsahuje bělicí složku, která vrací světlým povrchům původní barvu a odstraňuje skvrny.

Ale co s pobryndanou podlahou se zašlapaným těstem ve spárech mezi dlaždicemi? Vyzkoušejte, jak si s takovými problémy poradí gelový čisticí prostředek Cif Oxyel, který vrátí vaší podlaze nejen čistotu, ale i lesk. Díky složce aktivního kyslíku vytváří miliony mikrobublinek, které se dostanou i do nepřístupných míst mezi dlaždičkami. Vybrat si můžete ze čtyř svěžích vůní. Cif Oxygel je navíc k dostání i s rozprašovačem, takže se dá pohodlně použít třeba na svislé plochy, dveře, kuchyňský nábytek nebo spotřebiče, prostě všude, kam vám při vašem vánočním kuchařském maratónu ukápla nějaká nečistota.

Na oknech v kuchyni se často usazuje mastná nečistota, se kterou si skvěle poradíte za pomoci tekutého přípravku Cif s rozprašovačem. Použití je snadné a výsledkem jsou čistá a lesklá okna beze šmouh. A co rámy a parapety? S těmi si zase dokonale poradí Cif Oxygel rozprašovač.

Že si vaše děti, ve chvíli kdy jste pekla cukroví, polepily okna vánočními motivy a při tom trochu prstíky opatlaly právě umytá okna? Nevadí, jsou tu Cif ubrousky. Jednoduše přeleštěte opatlaná místa a okna budou lesklá, jako byste je právě umyla.

Máte své vlastní uklízecí tipy a triky, jak a kde výrobky Cif použít? Když budete jednou z prvních 50 čtenářek (je třeba, abyste byla zaregistrovaná a přihlášená), které se zde pod článkem podělí s ostatními o své zkušenosti s čisticími přípravky, dostanete právě ten Cif, o kterém budete ve svém příspěvku psát.

Více o tom, jak si ulehčit úklid vašeho domova, se dočtete ZDE.
Reklama