Schází vám léto? Stýská se vám po slunci a po teplíčku? Po dovolené na slunečné pláži u jiskřivého moře? Přineste si jí kousek domů. Nemusíte hned valit do koupelny pytle písku a v obýváku nafukovat matračku. Stačí, když si pořídíte malé solárium, které vám zpříjemní čekání na léto.
Možná nemáte potřebu mít i v zimě opálené celé tělo, ale bronzové pleti na obličeji, krku a dekoltu se vzdát nehodláte. Pak je právě pro vás vhodným tipem solárium Philips HB 406 pro opalování poloviny těla. Toto solárium je snadno nastavitelné pro použití u stolu i na lůžku a nabízí veškeré pohodlí a komfort při každém opalování. Nemusíte se bát, že se spálíte. Solárium je vybaveno filtrem pro jemné opalování a elektromechanickým časovým vypínačem, který vypne zařízení po uplynutí nastavené doby a pomáhá tak chránit vaši pleť. Volič režimu opalování určuje správnou dobu opalování na základě informací o typu pleti a počtu předcházejících opalování. Můžete si také samozřejmě solárium nastavit ve třech různých úhlech, takže se budete opalovat v pozici, která je vám pohodlná. Při opalování si klidně pusťte svoji oblíbenou muziku, protože solárium má bezhlučný provoz díky konstrukci elektromechanického časovače i tichého větráku. Solárium Philips pro opalování poloviny těla splňuje požadavky evropské normy CENELEC třídy II pro ultrafialové záření typu 3.
Pro domácí použití nabízí Philips také polotělové solárium HB 311 nebo obličejové solárium HB 175. Pokud přece jen dáváte přednost opálení celého těla, pak by vám mohlo vyhovovat praktické skládací solárium, které lze složit do speciálního kompaktního kufříku, a tak se snadno skladují i převážejí. Tato solária jsou vybavena žárovkami HPA pro opalování, model nejvyšší třídy pak také infračervenými žárovkami vyzařujícími příjemné teplo. Časový spínač vás upozorní, že doba opalování skončila. Tak proč nebýt opálená i v zimě?

Solária Philips se prodávají ve specializovaných prodejnách nebo můžete přímo kontaktovat distributora pro ČR firmu MERCANT spol s.r.o., Na Krčské stráni 3/445, 140 00 Praha 4, TEL: +420 261 216 185, kde vám ochotně vyjdou vstříc. Další informace najdete na www.mercant.cz .