Myčka nádobí je dnes už pro spoustu lidí naprosto nepostradatelným pomocníkem. Jen toho ušetřeného času, který jste dříve trávili s rukama po lokty v dřezu! A co víc – ta uklizená kuchyň, kde se neválí žádné špinavé nádobí, protože je hezky naskládáno do útrob myčky… Prostě kdo jednou vyzkoušel, řekne, že by raději prodal televizi, než svou myčku. :-)
Ale znáte to – i to, co je dobré, lze ještě pořád vylepšovat… To si také řekli v AEG a přišli s novinkou, která se jmenuje ÖKO FAVORIT 3in1. Tahle myčka není jen tak ledajaká myčka. Ona dovede o něco víc, než ostatní. Díky své unikátní funkci umožňuje daleko lepší využití mycích tablet 3v1. Výsledek? Úspora vody a energie a kratší mycí program, to vše přeneseně řečeno díky jednomu tlačítku.
Tlačítkem 3in1 na nové myčce AEG ÖKO FAVORIT 3in1 jednoduše vyřadíte funkci leštidla a nastavíte dávkování regenerační soli na nejnižší úroveň, protože oba tyto prostředky spolu s mycím prostředkem jsou již obsaženy v tabletě 3in1. Myčka ÖKO FAVORIT 3in1 dokáže upravit teplotní průběh programu, navíc má speciální přihrádku, do které se tableta na začátku programu vloží. Po dokončeném procesu mytí je tak nádobí nejen dokonale čisté, ale má také výrazný, nepřehlédnutelný lesk.
Neznamená to však, že s touto myčkou musíte používat výhradně tablety 3v1. V případě, že sáhnete po klasických mycích prostředcích (mycí prostředek + regenerační sůl + leštidlo), zvolíte jen požadovaný mycí program, nejlépe vyhovující umývanému nádobí, bez funkce 3in1.
Myčka ÖKO FAVORIT 3in1 je mimo jiné vybavena bezpečnostním zařízením zabraňujícím úniku vody Aqua-Control a funkcí turbosušení, po kterém nezůstane na nádobí ani kapka mycího prostředku či vody. Doporučená prodejní cena této jedinečné myčky je 20 990 korun.
Reklama