Co očekáváte od kuchyňských spotřebičů? Spolehlivý a energeticky úsporný provoz, jednoduché ovládání, dostatek funkcí a elegantní moderní design. To vše najdete i v posledním katalogu vestavných spotřebičů značky Electrolux.
Protože kuchyně je tu především od toho, abychom se dobře najedli, představíme si nejprve vestavné trouby a varné desky. Opravdovou bombou v nabídce Electroluxu jsou vestavné pečicí trouby, v nichž můžete pokrm mimo jiné připravovat také v páře, tedy metodou respektující zásady zdravé výživy. Již klasicky jsou trouby Electrolux vybaveny funkcí vrchního a spodního ohřevu, grilem, nastavením pro pečení pizzy, některé navíc mají teplotní sondu pro ještě lepší kontrolu a pohodlí. Rodiny s dětmi ocení dětskou pojistku, kterou lze použít jak v případě, že trouba zrovna peče, tak v době její nečinnosti. Elektronické ovládání trouby s přehledným displejem je v češtině a jako dárek vám Electrolux nabízí deset mezinárodních receptů. Varné desky splňují vysoké nároky na rychlý ohřev, bezpečnost i úspornost.
Vestavné myčky Electrolux jsou tiché a můžete si vybrat nejen podle velikosti vaší rodiny a rozměrů kuchyně, ale také z hlediska povrchu a designu. Nejvíce ale opět letí nerez. :-) Stejně jako trouby i myčky Electrolux jsou vybaveny dětskou pojistkou, takže se nemusíte zbytečně strachovat, když se dětské hry na chvíli přesunou do kuchyně. Electrolux je proslulý mimo jiné svými chladničkami, které splňují i ty největší nároky na provoz i design. Jejich interiér je zařízen tak, že si ho každý uživatel může jednoduše přestavět podle svých požadavků, aby všechny potraviny byly vždy po ruce. Skleněné police se dobře udržují v čistotě a na rozdíl od kovových mřížek nehrozí riziko znečištění dalších pater, když se stane malé nedopatření a třeba se převrhne otevřené mléko nebo džus.

Jak bychom měli správně rozmístit potraviny do lednice?
horní police - maso, ryby, drůbež, mléko, hotové pokrmy
střední police - pečivo, sladké pečivo, těsto, sýry, tepelně zpracované pokrmy
spodní police (přihrádky) - zelenina, ovoce
dveře – nápoje, dresingy, máslo (mělo by být uloženo v krabičce, protože rádo absorbuje pachy)
Reklama