Už za necelé dva měsíce jsou tu Vánoce, které jsou sice obvykle nazývány svátky klidu, ale ruku na srdce – spíše by se jim mělo říkat svátky jídla. :-) Nejenom, že se ženy v celém příbuzenstvu jako vždycky zblázní a napečou cukroví jako pro regiment vojska, ale i jinak je na pořadu svátečních dní prakticky nepřetržité debužírování. A to už chce pořádnou lednici, aby se do ní všechny ty dobroty vešly! Jestli zrovna vám takový domácí pomocník chybí, zapojte se do naší nové soutěže a možná se právě na vás usměje štěstí. :-)

V soutěži „Hledejte potraviny a ukládejte si je do ledničky Electrolux“, která začíná právě dnes, si můžete vyzkoušet svoje pátrací schopnosti a přitom vyhrát buď první cenu, kombinovanou lednici Electrolux ERB 3041, nebo drobnější výrobky od AEG – rychlovarnou konvici EWA 1721 či opékač topinek AT 2061.
Soutěž probíhá od pondělí 4. 11. do pondělí 11. 11. 2002 a vaším úkolem je hledat 81 potravin a nápojů rozmístěných na stránkách www.zena-in.cz a kliknutím je umístit do virtuální lednice. Hledat budete kreslené symboly potravin – konkrétně hroznové víno, sýr, mléko, salám, maso, kuře, jogurt, mrkev a láhev vína. Součástí soutěže bude také kvízová otázka, která se na soutěžní podstránce objeví ve čtvrtek. Přesná pravidla najdete ZDE.
Každý soutěžící si může v průběhu soutěže kontrolovat počet nasbíraných potravin a své průběžné pořadí na soutěžní podstránce. Soutěže se mohou zúčastnit pouze zaregistrovaní čtenáři a čtenářky. Čas na sbírání potravin a nápojů i na zodpovězení závěrečného kvízu vyprší v pondělí 11. listopadu v 16 hodin.

Několik údajů o hlavní výhře - ledničce ERB 3041:
Dvoudvéřová kombinovaná chladnička má nový mírně zaoblený design, je vysoká 179 cm a široká 60 cm. Mrazák je umístěn ve spodní části a jeho užitný prostor je 80 litrů, zatímco chladicí část pojme 192 litrů. Police jsou skleněné a přestavitelné, změnit můžete také otevírání dveří, přesně podle dispozic ve vaší kuchyni. Chladnička je v energetické kategorii B a její denní spotřeba je 1,18 kWh.


Na soutěžní podstránku se dostanete prostřednictvím speciálního soutěžního butonu umístěného na hlavní straně, nebo klikněte SEM.
Reklama