Vlastníte nějaké auto nebo jezdíte služebním vozem? Pak určitě víte, že poslouchat muziku za jízdy je přímo božské. I když většinou ženy nerozumí zapojení samotného přístroje, který libé melodie za jízdy produkuje, mají v jeho využití nejspíš ještě větší vztah než muži. Možná je to tím, že ženy jsou romantičtější povahy a podle statistik jezdí opatrněji.
Zrovna období teplých dní je pro zážitek poslechu hudby při jízdě jako stvořený. Pustíte si svou oblíbenou kazetu nebo cédéčko a jen se kocháte krajinou, rozkvetlými loukami, voňavým lesem a zapadajícím sluncem. A ani déšť a mračna vám náladu nezkazí, protože vy, ve svém malém soukromí, jste díky euforii z poslechu jakoby v jiném, ve svém světě, takže venkovní nepohoda se vás netýká. Poslech hudby, kterou máte rádi, a vnímání jízdy vás jakoby unáší do světa tajných snů. A když na to přijde, určitě si i rádi puštěné písničky v autě zpíváte nebo aspoň broukáte. Pokud jedete sami, můžete si zpívat jak chcete pro radost, nemusíte mít nepříjemný pocit, že někdo poslouchá váš trochu falešný projev. Nebo si můžete klidně zpívat v autě všichni. Zrovna pro děti je to oblíbená zábava.
Protože jsou na trhu rádia všemožných kvalit a vy chcete přece poslouchat to co se vám líbí a ne vzdychat nad každým zašuměním či dokonce přerušením spojení, nebo zoufat nad „unavenou zpomalenou“ kazetou, máme pro vás tipy na kvalitní autorádia.
Jsou značky VDO Dayton a jsou k dostání v odděleních obchodů s elektronikou nebo autosalonech, kde autorádia nabízejí. Můžete si vybrat ze široké palety autorádií, jejichž součástí je buď kazetový nebo CD přehrávač. Vyberte si podle toho, co je pro vás zajímavější. Každé takové rádio je zabezpečené proti zlodějům odnímatelným panelem. Mají velice moderní design, display je plnobarevný a co hlavně, umožňuje vám snadnou orientaci ve všech ovládacích funkcích přístroje. Autorádio VDO Dayton je možné nainstalovat do každého automobilu, které je pro standardní autorádia přizpůsobené. (Jsou to skoro všechny evropské typy aut, jen některá, jako např. americká auta jsou přizpůsobena pro trochu jiný systém). Pokud nemáte kvalitní reproduktory, VDO Dayton vám samozřejmě nabízí k autorádiu i tento neodmyslitelný doplněk, stejně tak, jako CD měniče, vše v odpovídající kvalitě.
Takže, pokud ještě autorádio nemáte nebo nejste spokojení s tím, co vlastníte, VDO Dayton je tím, co můžeme jen doporučit!

V příštím článku si budete moci přečíst o výhodách jízdy autem s dětmi a poslechem hudby a pohádek, o tom, jak využití radiových stanic napomáhá bezpečnosti při jízdě. Pro příště také máme pro vás připravenou velice zajímavou soutěž o jedno kvalitní autorádio VDO Dayton v hodnotě 8 000 Kč, o několik cédéček s písničkami a pohádkami pro vaše děti! Tak to nepropásněte!