Každý z nás chce být obklopen předměty, které pro něj něco znamenají, které nějak vystihují jeho osobnost a které dělají z obyčejného prostoru prostor soukromý. Jednou z cest, jak toho docílit, je dotvořit svůj interiér originálním uměleckým dílem. Asi se mnou budete souhlasit, že jen máloco člověku udělá takovou radost, jako to, když najde obraz, plastiku nebo sochu, která jako by čekala právě na něj, jako by vznikla proto, aby bydlela s ním…
Pražská GALERIE LA FEMME vám právě nyní nabízí možnost udělat si radost hned dvakrát! Za prvé se potěšíte, když si zde vyberete dílo, jež vás osloví a zaujme, a za druhé vás ještě bude hřát u srdce pocit, že jste přispěli na dobrou věc. Právě teď v galerii v Bílkově ulici 2 v Praze 1 probíhá prodejní výstava „Umělci na pomoc Nemocnici Na Františku“. Pokud zde do konce září koupíte obraz, grafiku nebo drobnou plastiku od některého ze současných předních českých autorů, bude jedna třetina z prodejní ceny věnována Nemocnici Na Františku, která byla vážně poškozena srpnovými povodněmi. Výstava byla zahájena minulý týden za přítomnosti ředitele nemocnice primáře MUDr. Ivo Jokla.
Pokud si do konce září zakoupíte v Galerii La Femme některé z vystavených uměleckých děl, obdržíte darovací listinu, na které bude uvedena částka darovaná nemocnici, již můžete odečíst z daní.

Zbývá jen doplnit, že Galerie La Femme je mezi pražskými uměleckými stánky výjimečná už tím, že vše, co zde najdete má něco společného se ženami. O tom napovídá i motto galerie: „Žena jako nekonečná inspirace v umění.“ I když si zrovna něco nekoupíte, stejně se do Bílkovy ul. číslo 2 (naproti hotelu Intercontinental) zajděte podívat. Otevřeno je denně od 11 do 19 hodin.
Reklama