I když se při vyslovení těchto tří slov asi mnoho mužů ušklíbne a namítne něco o kuchyni a vařečce, jsem si jistá, že vy – čtenářky našeho magazínu – uvítáte s nadšením naší novou rubriku. Startuje právě dnes a je celá věnovaná ženám a automobilismu. Jmenuje se Žena za volantem a vy zde každý týden budete nacházet články, které se budou nějakým způsobem dotýkat aut, řízení, cestování… Za pár týdnů tu máme léto prázdniny a my doufáme, že vás nová rubrika nejen pobaví a dobře naladí, ale že v ní také najdete informace, které hledáte.
Chystáme pro vás články o tom, jak zvýšit bezpečnost posádky vašeho auta, o cestování s dětmi, rady na cesty po republice i v zahraničí, tipy, jak si vylepšit svůj vůz, jak si vybírat nové nebo ojeté auto, humorné příběhy a vyprávění známých osobností. A kromě toho spousty zajímavých a atraktivních soutěží. Máte se na co těšit.
Víme, že mnoho z vás je za volantem jako doma, často přijde na řízení řeč i v našich auditoriích. Jestli máte nějaké zajímavé příběhy a zážitky ze svých cest na čtyřech kolech, pošlete je k nám na mailovou adresu redakce@zena-in.cz, určitě pro ně najdeme v naší rubrice uplatnění. Ty nejlepší odměníme kosmetickým dárkem.