Kuchyně je srdcem každé domácnosti, proto není divu, že si ji chceme zařídit tak, aby nejen perfektně splňovala všechny potřebné funkce, ale také aby lahodila oku. Přes osmdesát let je to právě značka Zanussi, kdo utváří trendy a přichází za zákazníky stále s něčím novým a neokoukaným, přitom v dokonalém technickém provedení.

Například vestavné spotřebiče Zanussi řady „Quadro“ nabízejí uživatelům veškerý současný komfort a přitom jsou ukázkou toho, jak by měla vypadat kuchyně třetího tisíciletí. Funkčnost, jednoduchost, elegance a snadná údržba – to jsou hlavní plusy této vestavné řady, která zahrnuje vše, co v kuchyni potřebujete – od vestavné trouby přes varnou desku, myčku, chladničku až po mikrovlnku nebo odsavač par. Spotřebiče jsou mimo jiné dodávány v „hliníkovém“ provedení, které je krásné na pohled a díky speciální kartáčované úpravě je nenáročné na opečovávání (jednoduše řečeno – žádné šmouhy, žádné otisky prstů vás ani vašich dětí…). To vše doplněno černým sklem a moderně řešenými ovládacími prvky znamená jen jedno: kuchyni vašich snů.

K vestavné pečicí troubě této řady patří neoddělitelně vynikající funkce pro přípravu pokrmů (spodní a vrchní ohřev, gril, pizza funkce, rozmrazování) a snadné čištění, vestavná Zanussi myčka s moderním plně elektroickým ovládáním poskytuje maximální mycí účinnost s minimální spotřebou vody a energie. Plynová sklokeramická deska je stylové, bezpečná a snadno čistitelná. Skleněný odsavač par s hliníkovými boky svou elegancí dotváří moderní ráz interiéru kuchyně.

Když chcete kvalitní a elegantní vestavné spotřebiče pro vaši kuchyň, vsaďte na Zanussi Quadro a nebudete litovat.
Reklama