Ať už jste kuchařka, pro kterou je vrcholem kulinářského kumštu boloňská omáčka z pytlíku se špagetami, anebo je vaření jedním z vašich největších koníčků, určitě oceníte všechny praktické funkce, které vám nabízí světová jednička v domácích spotřebičích firma Electrolux. Původně švédská společnost, dnes nadnárodní skupina, do které patří mimo jiné i značky jako AEG nebo Zanussi, už tradičně nabízí svým zákazníkům, a především zákaznicím, na celém světě výrobky, které ušetří spousty času, oplývají šikovnými funkcemi, jsou bezpečné a přitom ještě dobře vypadají.
Jako například sklokeramické desky Electrolux, které jsou vybaveny senzorovým ovládáním a digitálními ukazateli, včetně ukazatele zbytkového tepla. Například deska EHS 6650 má čtyři varné Hi-Light zóny s regulovaným výkonem, z nichž dvě mají nastavitelnou velikost. Pro bezpečnost vaší rodiny je spotřebič vybaven dětskou pojistkou a automatickým vypínáním v případě, že na to zapomenete. Varné desky Electrolux jsou k dostání v rozměrech, které sednou do každé kuchyně – od té nejmenší, třeba v rohu garsonky, až po velkou kuchyni v rodinném domku nebo vilce.
Samozřejmostí i u tohoto typu výrobku je úspora energie, ekologický provoz a snadné a rychlé čištění. Ve spojení s některou z vestavných trub Electrolux získáte s varnou deskou do domu pomocníka, který vyváží veškeré vložené investice bezproblémovým provozem a ušetřeným časem, který můžete věnovat svým nejbližším, nebo samy sobě. :-)