Jen stěží si asi představíte nějaké kuchyňské nářadí, nádobí nebo jinou pomůcku pro vaření, která by se nenašla v katalogu firmy TESCOMA. Ač zní její název nepříliš slovansky, je to firma ryze česká a k tomu ještě výborně prosperující. Byla založena před jedenácti lety a z původně malé firmičky vznikl postupem času podnik evropského a světového významu, který má od roku 1995 vlastní špičkové designérské středisko a dodává zboží do tisíců prodejen u nás i v zahraničí.

K nosnému sortimentu značkových výrobků TESCOMA patří především nádobí a výrobky do kuchyně z nerezavějící oceli, kuchyňské nože, příbory, ucelený sortiment kuchyňského nářadí a pomůcek do kuchyně, prkýnka, formičky, struhadla, kořenky a cukřenky, mísy a podnosy, čajové konvice, v nabídce firmy nechybí i pánve a formy s antiadhézním povlakem, výrobky z plastu, ze dřeva a řada dalších kuchyňských doplňků.

Značku TESCOMA určitě znáte nejen z pultů prodejen s domácími potřebami, ale také z televize. Dlouhodobě spolupracuje s oblíbeným pořadem o vaření Mňam aneb Prima vařečka a prezentuje se i zábavnými soutěžemi pro zákazníky v terénu, například v některých hypermarketech. TESCOMA má také své vlastní internetové stránky, kde najdete podrobný katalog s vyobrazením všech výrobků, ale také je můžete použít při sestavování vašeho domácího menu. Na stránkách www.tescoma.cz jsou totiž uveřejněny nejlepší recepty z pořadu Mňam aneb Prima vařečka, takže je můžete za pomoci nádobí a dalších kuchyňských potřeb TESCOMA hned vyzkoušet.

Pro ty z vás, kdo rádi soutěží, jsme připravili soutěž o hodnotné ceny TESCOMA. Hraje se o salátovou mísu a servírovací příbor, nerezovou termosku Sporty a sadu 6 steakových nožů Praktik.

Více informací o sortimentu a kompletní katalog firmy TESCOMA naleznete na www.tescoma.cz.
Reklama