Když byla naše Domča ve věku, kdy se snažila vše rozložit na prvočástice, tak objevila, že tapeta vedle dveří do ložnice je mírně odchlíplá. No a stačilo jen lehce trhnout a velký kus byl dole a na nás dlouho zela holá zeď. Nejdřív jsem chtěla ten kousek dolepit, ale jako na potvoru jsme doma už žádný zbytek nenašli a vzhledem k tomu, že už tam nějaký rok visí, tak i v obchodech tuto bílou strukturovanou tapetu nevedli.
Dlouhé dny jsem kolem toho chodila a něco mi to připomínalo. Až jednou mě napadlo, že to je hřbet kočky :-)))) No a od myšlenky nebylo daleko k veliké čtvrtce, akrylovým barvám a kousku červené stuhy.
A proto radím všem, kteří chtějí mít doma zvíře, které je téměř jako živé, udělejte to jako já. Na velikou čtvrtku si nakreslete zvíře, které vám padlo do oka, vymalujte akrylovými barvami (prodávají se ve stejných tubách jako tempery, ale mají tu výhodu, že jsou otěruvzdorné), pokud chcete aby zvířátko vypadalo přírodně, nepoužívejte černou linku jako já.
Pak stačí najít vhodné místečko, přilepit lepidlem na tapety a dodat šmrnc třeba mašlí nebo koženým vodítkem se psí známkou…. :-)))) No a když už budete v té pilné práci, tak ještě obšijte celou rodinu včetně oblíbených panenek své dcery, vyfoťte to a napište o tom na Ženu-in :-)))
Reklama