Nevím, kdo to byl, ale někdo moudrý kdysi řekl, že jediná jistá rozkoš na světě je jídlo. Jestli s tímhle tvrzením souhlasíte, pak určitě s ohromnou radostí přivítáte nový počin magazínu Žena-in. Speciálně pro vás, které nepokládáte zástěru a vařečku za potupu, ale pro které jsou tyto propriety denní samozřejmostí, jsme připravili fungl novou odnož magazínu – sekci nazvanou Vaření-in.
Kapitánkou tohoto nového a veskrze zajímavého projektu je naše dlouhodobá čtenářka Sunnynka, která ručí svojí kuchařskou zástěrou za všechny recepty, které na Vaření-in najdete. Její činorodost a pečlivost, o kterých se na internetu (a nejen tam) už lecos profláklo, je zárukou toho, že s – pokud se budete držet ingrediencí a postupu – určitě pošmáknete.
Na webu najdete nejen desítky receptů na masitá, bramborová, sýrová, houbová, rýžová a kdovíjaká jídla, ale taky předpisy na dochucovadla a grilovací omáčky, lahodné nápoje, přílohy, pomazánky, těsta nebo topinky. Kromě toho se zde můžete dozvědět spoustu zajímavého o jednotlivých ingrediencích, tipy a triky z kuchyně, různé vychytávky a dobré rady. Počítáme s tím, že stránky Vaření-in se budou neustále rozvíjet a rozšiřovat, a to nejen co do počtu receptů, ale také možností využití. Budete si moci zakládat svá vlastní oblíbená menu, přidávat recepty a podnikat další kulinářské kejkle.
Tak dobrou chuť!
Reklama