K oslavám svatého Valentýna patří určitě nějaké dobré, lehce alkoholové pití, které uvolní atmosféru a naladí vás trochu do vláčna. Když se podíváte na nápojové lístky lepších barů, určitě tam najdete nápoje, které svými názvy sladké chvilky vyloženě evokují. Orgasmus, Sex On The Beach a podobné. Jestli se vám ale dnes večer nikam nechce a zároveň máte doma aspoň trošku zásobený příruční bar, můžete si zkusit nějaký ten „nápoj lásky umíchat doma sami“. Přejeme vám vášnivý večer a ještě vášnivější noc!

Orgasmus
Potřebujete: 4 cl Baileys, 2 cl vodky a 10 cl mléka
Kupodivu tenhle orgasmus nepřipravíte v posteli ani ve vaně, ale šejkru. :-) Nemáte-li šejkr, namíchejte v nižší sklenici.

Love Potion
Potřebujete: 4 cl Southern Comfort, 2 cl banánového likéru, 2 cl Amaretta, 8 cl pomerančového džusu, 2 cl grenadiny, limetu, koktejlovou třešeň, pomeranč
Do šejkru nalijete všechny přísady, přidáte led a promícháte. Nalijete do vysoké sklenice a dozdobíte citrusy a koktejlovou třešní.

Sex On The Beach
Potřebujete: 4 cl Southern Comfort, 4 cl pomerančového džusu, 8 cl ananasového džusu a pomeranč
Zamíchejte v šejkru s ledem, promíchejte a nalijte do vysoké sklenice. Ozdobte kousky pomeranče a vychutnávejte.

Fallen Angel
Potřebujete: 0,4 dl ginu, 0,2 dl citrónové šťávy, citrón
Když už jsme u té erotiky, patří sem určitě i koktejl zvaný „Padlý anděl“. Umícháte ho tak, že do šejkru vložíte led a nalijete gin s citrónovou šťávou, protřesete a nalijete do skleničky. Můžete dozdobit citrónem.
Reklama