Jestli přemýšlíte, čím ozdobit svůj byt o svátku sv. Valentýna, aby to moc nestálo, bylo to efektní a zažehlo to vášeň v srdci vašeho partnera, tak přestaňte přemýšlet a jděte nakupovat svíčky!

Svíčka sama o sobě je předmět nadmíru romantický a nechybí v žádné snové představě o večeři ve dvou. Svíčky se svým mihotavým světlem dodávají každému místu atmosféru a jejich plamínek rozehřívá ledy konverzace a zapaluje jiskru v srdci. Když je taková svíčka ještě navíc červená (případně růžová) a když má k tomu všemu tvar srdce, pak je to ideální proprieta vašeho valentýnského interiéru. Tip: Pokud neseženete srdíčkovou svíčku, můžete se poohlédnout po stojánku na čajové svíčky ve tvaru srdce.

Když pojednáte sváteční valentýnskou výzdobu opravdu zgruntu, můžete docela zapomenout, že máte doma lustry a lampičky. Srdcové svíčky rozestavte na slavností tabuli nebo na nábytek okolo, můžete je také nechat efektně plovat ve skleněné nádobě plné vody. Nějaké svíčky určitě postavte kolem vany (ideální budou svíčky vonné), další patří zcela jistě do ložnice, kde navodí tu správně žhavou erotickou atmosféru. ;-) Jen pozor, ať vám od té vášně nechytnou záclony nebo peřiny. :-)
Reklama