Nejšikovnějším kusem nábytku jsou šuplíky a šuplíčky všeho druhu. Hodí se do pracovny, do kuchyně i do obýváku a schová se do nich všechno, co se nehodí vystavit na polici nebo uložit do skříně. Šuplíky jsou prostě věc!
Například pro ty z vás, kdo pracují doma, jsou kontejnery se zásuvkami skvělým úložným prostorem pro všechny důležité písemnosti a dokumenty, stejně jako pro všechny drobnosti, které potřebujete mít po ruce. Když má kontejner kolečka, nemusí mít doma své pevné místo, takže v době, když zrovna nepracujete, může být schovaný v nenápadném růžku místnosti nebo pod stolem.
V ložnici oceníte všelijaké plastové šuplíky a krabičky, do kterých se dobře srovnají všechny ponožky, kapesníky, kalhotky a další drobné kousky prádla. Decentní šuplíček nočního stolku navíc schová i intimnější předměty, jako jsou milostné dopisy, kondomy nebo erotické pomůcky ;-)
Také v kuchyni je určitě na zdi ještě nějaké místečko pro šuplíkovou sestavu, která skryje koření, čaje, ale třeba také příruční lékárničku nebo drobné nářadí.
Ať už v kovu, plastu nebo ve dřevě, šuplíčky jsou moderní a užitečné řešení pro notorické nepořádníky.

Foto: IKEA