Jestli ještě stále setrváváte u tradičního mytí nádobí za použití dřezu plného vody se saponátem, dvou rukou a spousty času, tak je správná chvíle začít pomýšlet na změnu. Uvědomte si jen, kolik hodin týdně ušetříte, když budete mít doma myčku. A to nepočítáme, že odpadnou každodenní dohady, kdo z rodiny je na řadě dnes, aby zlikvidoval horu hrnců, talířů a skleniček. :-)
Nová myčka Indesit Evolution, která díky svým vlastnostem patří do evropské třídy A, zaručuje nejlepší výsledky mytí při minimální spotřebě. Nové systémy mytí a předmytí dokáží maximálně využít kombinaci vody a mycího prostředku, takže myčka odstraní jakýkoli typ zašpinění a při standardní teplotě a běžném programu dosahuje optimálních výsledků. Díky nové konstrukci okruhu je voda přiváděna přímo k nádobí, čímž se dále snižuje spotřeba, zvyšuje efektivita a šetří elektrická energie.
Například myčka Indesit Evolution DE 74 nabízí celkem 7 mycích programů s teplotou od 40 do 70 0C. Ke speciálním programům patří intenzivní mytí, program pro čerstvě zašpiněné nádobí, oplachování teplou vodou či namáčení.
Pro bezpečné mytí vzácného skla a jiných křehkých kousků byl vyvinut program pro choulostivé nádobí. Při použití programu Rychlé mytí 25 min. se nádobí umývá méně než půl hodiny, což dovoluje ušetřit až 70 % času, potřebného k normálnímu mycímu cyklu. Všechny informace o probíhajících procesech se zobrazují na digitálním displeji. Novinkou u myček značky Indesit je funkce Poloviční náplň. Umožňuje naplnit nádobím buď jen horní, nebo jen dolní koš, a tak ušetřit vodu i elektrickou energii. Myčka je navíc samozřejmě elektronicky chráněna před únikem vody.

Dnes najdete na speciální soutěžní podstránce poslední otázku, která je cestou k výhře – pračce se sušičkou Indesit za 20 000 korun! Předcházející otázky je možno odpovědět i zpětně! Soutěž končí v pondělí ve 22.00!