Pokud se vypravíte do Las Vegas, nebudete litovat. Jelikož USA je veliká země, lidí se zde většinou přesouvají letecky. Takhle jsem se vypravila jednoho krásného letního dne s manželem i já. Letěli jsme z Bostonu sedm hodin. Když jsme se blížili k Las Vegas, byla tma. Najednou se pod námi zjevilo světélkující , pohádkové město. Světla se střídala v mnoha barvách, byl to opravdu nezapomenutelný pohled. Do Las Vegas se jezdí hlavně hrát. Ten, kdo letí do města za tím účelem a je nedočkavý, může si zahrát hned v letištní hale.
Cesta taxíkem do hotelu ubíhala a já si prohlížela svítící a blikající město. Hotel Mirage byl fantastický - přepychové zařízení pokoje, jako pro královnu, restaurace, květinová dekorace, bazén… Připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Nedá se to popsat, to se musí skutečně vidět.
Všude nespočet herních automatů, rulet, prostě, co kdo chce hrát, může se pokoušet o štěstí. Nedalo mi to a vyzkoušela jsem to také. 600 dolarů za pár centů, které jsem tam vhodila, to nebylo zas tak špatné :-)
Kdo si chce z Las Vegas vyjet do okolí, má k dispozici celkem levné zapůjčení auta.Vyjeli jsme a projížděli skutečně úchvatnými kaňony v Nevadě. Připadalo mi, že se jen někde vynoří nějaký Indián a bude to jak z filmu. Zpět jsme projížděli pouští, nikde nic a najednou se před vašima očima, jako zázrakem, objeví Las Vegas. Světélkující nádherné domy ve zvířecích podobách a ve tvaru mnoha jiných postav. Podaří-li se vám někdy se podívat do Las Vegas, myslím, že nebudete litovat a při troše štěstí se z vás třeba stane přes noc milionář.
V Las Vegas je opravdu krásně a ráda se tam budu vracet.

Zlato